Pokazała kusą stylizację pogrzebową. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. "To jakiś żart"

Właścicielka internetowego butiku pokazuje na tiktokowym profilu ciekawe stylizacje. Jednak gdy przedstawiła stylizację na pogrzeb, spotkała się z dużą falą krytyki. Kusa sukienka nie spodobała się internautom.

Brytyjka jest właścicielką butiku i prowadzi kanał na Tik Toku, gdzie pokazuje stylizacje i ubrania w promocyjnych cenach. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta usiłowała przekonać ludzi, że krótka i pokazująca zdecydowanie zbyt dużo ciała sukienka, idealnie nadaje się na pogrzeb.

Zobacz wideo Sukienka Pauliny Sykut-Jeżyny w "Tańcu z Gwiazdami"

Wycięta sukienka na pogrzeb. Czy odważny strój jest odpowiedni w takiej sytuacji?

Tiktokerka w filmie przekonywała, że sukienka jest jedną z najlepiej sprzedających się stylizacji pogrzebowych. Obserwatorzy nieszczególnie w to uwierzyli, bo sukienka wyglądała bardziej, jakby nadawała się na wyjście do klubu niż na pogrzeb. Czarna, ledwo zakrywająca pośladki z dekoltem do połowy pępka i ozdobnymi wiązaniami. Kobieta twierdziła, że wiele jej klientek skorzystało z tego modelu, wybierając się na pogrzeb. Internauci nie wierzą w te zapewnienia, szczególnie że kreacja na pogrzeb powinna być raczej stonowana i skromna.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Pogrzebowa stylizacja nie spodobała się internautom. "Powiedzcie, że to żart"

Część osób komentujących film uznało go za żart i prowokację. Nie od dziś wiadomo, że wszystko, co kontrowersyjne, bywa interesujące. Jednak nawet jeśli chciałybyśmy założyć na pogrzeb świetną kreację, ta zaprezentowana przez tiktokerkę nieszczególnie nadaje się na takie okazje.

Oto kilka z komentarzy pod filmem.

Powiedzcie, że to żart.
No nie, na pewno nie. To nie jest skromny strój.
Nie zakładajcie czegoś takiego na mój pogrzeb.
Myślę, że to nie jest stosowny strój.
Więcej o: