Panna młoda pokazała, w czym jej teściowa przyszła na ślub. "To nie może być prawda"

Mówi się, że strój na ślub i wesele nie powinien być w kolorze białym, gdyż jest on w czasie tej uroczystości zarezerwowany dla jednej osoby. Niektórzy jednak nic sobie z tego nie robią, sprawiając przykrość pannie młodej. Najgorzej jednak, gdy tej zasady nie jest w stanie uszanować nawet teściowa.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Czy sytuacja osób LGBT w Polsce kiedykolwiek się zmieni? "Bardzo bym chciała, żeby były związki partnerskie"

TikTok to obecnie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam układy taneczne, makijażowe i domowe triki, przepisy oraz wiele innych inspiracji. Dużą popularnością cieszą się także nagrania, w których internautki oraz internauci dzielą się interesującymi, nietypowymi lub kontrowersyjnymi historiami ze swojego życia.

Mężczyźni znikają, kiedy ujawnia swój wiek Mężczyźni znikają, kiedy ujawnia swój wiek. "Ja bym nie zniknął"

Teściowa próbowała przyćmić pannę młodą. Przyszła na ślub w prawie identycznej sukni

Jasmine Hopper, prowadząca na TikToku profil pod nazwą @jazzyhop555, postanowiła pokazać, w jakiej kreacji pojawiła się na jej ślubie teściowa. Udostępniła wideo zawierające kadr z ceremonii, na którym widać ją, jej męża oraz jego matkę. - Teściowa przyszła na nasz ślub ubrana dosłownie w suknię ślubną - napisała. Jasmine zasłoniła twarz teściowej emotikoną klauna, a pod filmikiem dodała m.in. hashtag #toxicmil (toksyczna teściowa - przyp. red.). 

W innym z opublikowanych filmików, kobieta wyjaśniła, że w dniu wesela nie do końca dotarło do nich, co miała na sobie. - Byliśmy tak skupieni na tym, że to był nasz dzień ślubu i chcieliśmy się dobrze bawić - powiedziała. - Dopiero po fakcie, kiedy przeglądaliśmy zdjęcia w następnych dniach, naprawdę to zauważyliśmy i pomyśleliśmy: "Wow, ona ma na sobie tę samą sukienkę". I wtedy zaczęłam się wściekać. Próbowała nam wmówić, że to kremowa sukienka ze złotymi cekinami, ale nie jestem ślepa, podobnie jak wszyscy, których znam - wyznała.

Od 25 lat nie była na randce. Pokazała, jak się szykuje. 'Nawet nie biorę portfela' (zdjęcie ilustracyjne) Od 25 lat nie była na randce. Pokazała, jak się szykuje. "Nawet nie biorę portfela"

Filmik obejrzano ponad 7,4 mln razy, a pod postem pojawiły się tysiące komentarzy:

To nie może być prawda
Kazałbym fotografowi zmienić jej sukienkę na inny kolor na każdym zdjęciu
Moja mama zerwałaby tę sukienkę z mojej teściowej z prędkością światła
Czyżby chciała poślubić syna?
Odwołałbym ślub, gdyby mój facet pozwolił swojej mamie udawać, że się z nim żeni
Tak samo jak moja - ubrała swoją suknię ślubną sprzed lat
Kazałabym jej wyjść. Absolutnie nie

- czytamy.

Więcej o: