Zazwyczaj używasz jej w kuchni, tym razem wykorzystaj do włosów. Piękne fale zawiniesz w 10 sekund

Stylizacja z włosów z pomocą ciepła często negatywnie wpływa na ich kondycję. Jeśli chcesz, aby twoje pasma były zdrowe i lśniące, lepiej z niej zrezygnuj. Co w przypadku, kiedy marzysz o pięknych, naturalnych lokach? Okazuje się, że możesz je uzyskać z pomocą ścierki.

Kręcenie włosów na skarpetę to sprawdzony, popularny sposób, który uwielbiają włosomaniaczki. Choć brzmi nieszablonowo, został sprawdzony przez naprawdę wiele kobiet. Nie tylko pozwala uzyskać  naturalne loki bez użycia ciepła, ale także dba o nasze włosy. Sposób ten jest niezwykle prosty i szybki i znany niemal każdej pani, która miała do czynienia z włosomaniactwem. Okazuje się jednak, że istnieją inne, równie banalne, dzięki którym uzyskasz podobny efekt. Swoim nietypowym trikiem podzieliła się pewna TikTokerka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Zdradziła, jak kręci włosy na ścierkę. Efekty zachwycają

Kamasasin publikuje na TikToku treści związane z urodą i pielęgnacją. Podpowiada, jak dobierać odpowiednie kosmetyki i zdradza proste i skuteczne triki, także z zakresu włosomaniactwa. Sama jest właścicielką pięknych, długich i gładkich blond włosów, także śmiało można stwierdzić, że wie, o czym mówi. Niedawno podzieliła się efektami eksperymentu, który polegał na zakręceniu włosów na noc w kuchenną ścierkę. Ponieważ przerosły jej oczekiwania, a fani w komentarzach prosili o dokładną instrukcję, zdradziła ją w kolejnym nagraniu.

Jak zakręcić włosy na ścierkę? Instrukcja krok po kroku. "Co wy robiliście, że doszliście do takich pomysłów?"

Twórczyni opublikowała krótki filmik, w którym krok po kroku pokazała, w jaki sposób kręci włosy z pomocą ścierki kuchennej. 

  1. Opcjonalnie: suche włosy zwiąż w luźną kitkę.
  2. Na płaskiej powierzchni rozłóż ścierkę kuchenną.
  3. Oprzyj czoło o dolny brzeg ścierki, a przez całą jej długość na środku ułóż włosy.
  4. Zwijaj ścierkę ku dołowi w rulon, zupełnie jak naleśnika.
  5. Całość zawiń z przodu i zepnij gumką, by nie spadło.
  6. Trzymaj przez noc, a rano odwiń.

Choć fale, które TikTokerka uzyskała w ten sposób zebrały sporo komplementów, sam sposób wywołał skrajne emocje w komentarzach.

O wow!!! Muszę spróbować.
Nie mogłabym spać w kitce, głowa mnie boli od niej zawsze, nawet jak mam luźną.
Ja się zawsze zastanawiam, co wy robiliście, że doszliście do takich pomysłów?
Kolejny pomysł na loki! To już rutyna u mnie w pracy, że wchodzę w skręcie, a koleżanki się pytają 'a dzisiaj to na co'?
Więcej o: