18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

26-latka przyznała, że "kiedy była młodsza, nie miała dużych piersi". Twierdzi, że urosły jej od piwa

26-letnia słowacka modelka Veronika Rajek w jednym z odcinków podcastu "Pillow Talk" wyznała, że niegdyś miała małe piersi, które urosły po tym, gdy pewnego lata piła piwo taty podczas opalania się nago. To niejedyna jej wypowiedź, o której jest głośno.

Słowacka modelka Veronika Rajek w jednym z odcinków podcastu "Pillow Talk" wyznała, że przez wiele lat miała małe piersi, jednak urosły one po tym, jak spędziła lato na opalaniu się nago i popijaniu piwa ojca. To niejedyna kontrowersyjna wypowiedź gwiazdy, która zdobyła rozgłos.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Irena Wielocha ma 70 lat i jest wziętą modelką i influencerką. Pieniądze na smartfona zarobiła, jeżdżąc taksówką

Modelka twierdzi, że piersi urosły jej od piwa. "Opalałam się nago i piłam piwo ojca"

Słowacka modelka Veronika Rajek została zapytana w podcaście, czy jej piersi są sztuczne. Kobieta stanowczo zaprzeczyła, ale to, co powiedziała później zaskoczyło wszystkich jeszcze bardziej. - Kiedy byłam młodsza, nie miałam dużych piersi, ponieważ przez osiem lat uprawiałam lekkoatletykę, ale pewnego lata opalałam się nago i piłam piwo ojca, i chyba wtedy tak urosły. - stwierdziła.  

 

To nie pierwszy raz, gdy media rozpisują się o Veronice Rajek. Jakiś czas temu wyznała, że pada atakiem trolli w Internecie

Veronika Rajek od jakiegoś czasu cieszy się dużą popularnością. W zeszłym roku w jednym z wywiadów wyznała, że na co dzień ma do czynienia z hejtem, który spływa na nią ze względu na publikowane zdjęcia. - Moje ciało jest uważane za zagrożenie w mediach społecznościowych, a trolle nieustannie atakują mnie za robienie absolutnie niczego, poza udostępnianiem zdjęć mojego ciała — powiedziała. - Obecnie w Internecie można zobaczyć wiele kobiet z nadwagą, a nawet otyłością, które mówią o samoakceptacji, ale kiedy piękna, wysoka kobieta chce czuć się dobrze we własnej skórze, wtedy ludzie ją atakują — dodała.

Więcej o: