Odejmuje sobie z twarzy 10 kg, bez diety i ćwiczeń. Jaki jest jej sekret?

Courtney z USA podzieliła się na TikToku trikiem, jak zrzucić z twarzy 10 kg bez restrykcyjnej diety i wyrzeczeń. Okazuje się, że wystarczy odpowiedni makijaż. Jej nagranie wprawiło internautów w osłupienie.

Więcej trików znajdziesz na Gazeta.pl.

Cakefaced_Courtney, bo tak brzmi jej nick na TikToku, ujawniła, jak można natychmiast zrzucić z twarzy 10 kg przy pomocy jednego pociągnięcia pędzla. Na kilkusekundowym nagraniu widzimy, jak ekspertka od wyszczuplającego makijażu konturuje boki czoła, kości policzkowe, boki nosa i nakłada grubą warstwę ciemnego podkładu tuż pod brodą. To właśnie tam rozprowadza go najbardziej starannie. Następnie rozciera kosmetyk jeszcze dokładniej przy pomocy gąbki do makijażu. Efekt? Fani zbierają szczękę z podłogi.

Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka korzysta z medycyny estetycznej?

Odejmuje sobie z twarzy 10 kg, bez diety i ćwiczeń

Chociaż sam fakt, że konturowanie wyszczupla twarz, nie jest odkrywczy, Courtney wydaje się w tym mistrzynią. Tutorial opublikowała tuż po tym, jak fani pod jednym z nagrań pytali ją, dlaczego jej twarz wygląda nagle tak szczupło. 

Kiedy jest wola, znajdzie się sposób

- zażartowała.

Od tego czasu film został wyświetlony ponad 700 000 razy.

Wiele osób było oszołomionych przemianą i chwaliło ją za umiejętności. Znaleźli się także tacy, którzy wątpili w autentyczność nagrania.

To nie jest ta sama osoba

- pisali.

Po co ukrywać swój naturalny wygląd? Lepiej wyglądasz bez tego?
Czy to nie jest uważane za oszustwo?

- zarzucali jej.

Nie chodzę na podryw. Nie mam kogo oszukiwać. Jestem ze swoim partnerem 11 lat

- odpowiedziała.

Więcej o: