Pamiętacie policjantkę z "W-11 Wydział Śledczy"? Joanna Czechowska ma już 50 lat. Jak się zmieniła?

Joanna Czechowska przed laty występowała w hicie TVN "W-11 Wydział Śledczy". Była jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych bohaterek. Jak wygląda obecnie serialowa nadkomisarz i czym się teraz zajmuje?

Serial "W-11 Wydział Śledczy" swego czasu cieszył się dużą popularnością. Był emitowany na antenie TVN w latach 2004-2014 i grali w nim prawdziwi policjanci. Joanna Czechowska wcielała się w serialu w rolę nadkomisarz Anny Potaczek. Postanowiliśmy sprawdzić, co obecnie u niej słychać.

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Serial "W-11" był hitem TVN-u. Joanna Czechowska była jedną z głównych bohaterek

Joanna Czechowska pracuje w policji od 1991 roku. Była posterunkową, później zajmowała się przestępstwami narkotykowymi, a jako nadkomisarz pełniła funkcję zastępcy naczelnika sekcji kryminalnej. Obecnie prowadzi szkolenia z zakresu profilaktyki narkotykowej i cyberprzemocy. Czechowska wystąpiła prawie we wszystkich odcinkach "W-11", jednak po zakończeniu emisji serialu słuch o występujących w serialu policjantach zaginął. Do dziś wielu telewidzów z sentymentem wspomina paradokument, a duet, który tworzyła Czechowska z Sebastianem Wątrobą, był jednym z ulubionych.

Jak zmieniła się Joanna Czechowska? Ostatnie zdjęcie opublikowała kilka lat temu

Prywatnie w 2010 roku Joanna Czechowska powitała na świecie córkę Patrycję. Policjantka przez jakiś czas była aktywna na Instagramie, gdzie publikowała swoje prywatne zdjęcia. Bez problemu można zauważyć, że prawie wcale nie zmieniła się od zakończenia serialu. Jej konto obserwuje ponad 6 tysięcy osób, jednak od października 2018 roku Joanna nie udostępnia nowych postów. Z opublikowanych przez nią zdjęć możemy się dowiedzieć, że jest fanką aktywności fizycznej oraz miłośniczką kotów.

 

Policjantka prowadzi obecnie szkolenia. Niedawno gościła w Szkole Podstawowej w Paprocicach

W 2022 roku po długiej przerwie Joanna Czechowska znów pokazała się publicznie. Prowadziła zajęcia profilaktyczne w jednej ze szkół podstawowych. Placówka udostępniła na Facebooku zdjęcie z wizyty policjantki. Widać, że dla Joanny czas się zatrzymał. Wygląda niemal tak samo, jak za czasów "W-11".

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Więcej o: