Aleksandra Żebrowska opublikowała rodzinne zdjęcie. "Dawno nie było golasów". W komentarzach burza

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie efekty z rodzinnej sesji, która na myśl przywodzi beztroskie, wakacyjne dni. Zapozowała na nim wraz z mężem oraz synem, przy czym cała trójka była topless. Fotografia wzbudziła skrajne emocje wśród fanów.

Aleksandra Żebrowska znana jest z tego, że lubi przełamywać tabu, a z fanami dzieli się swoją codziennością bez idealnego filtra. Pokazuje życie takim, jakim jest, bez zbędnego ubarwiania, czym wzbudza zarówno zachwyt, jak i niechęć. Tym razem opublikowała zdjęcie z rodzinnego albumu, które wywołało różne emocje. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała Żebrowskiego

Aleksandra Żebrowska opublikowała rodzinną fotografię z żartobliwym opisem. Zwróciła uwagę na pewną rzecz

O Aleksandrze Żebrowskiej niejednokrotnie było głośno za sprawą treści, jakie wrzuca na swoje media społecznościowe. Żona Michała Żebrowskiego, z którym w zeszłym roku doczekała się czwartego dziecka, dzieli się z fanami kadrami ze swojej codzienności oraz macierzyństwa, które obdziera z lukru i ubarwiania. Stawia na naturalność, niekiedy nawet "brutalną" szczerość, która nie każdemu przypadła do gustu. Pokazuje nie tylko te radosne chwile, ale i trudne, kiedy pada ze zmęczenia, bądź nie ma czasu dla siebie. Tym razem opublikowała piękne zdjęcie, które na myśl przywodzi beztroskie, ciepłe wakacje z lat 90. Stoi na nim z mężem, do którego się przytula, oraz synkiem. 

Dawno nie było golasów

- podpisała żartobliwie fotografię, zapewne odnosząc się do osób, które zarzucały jej zbytnie odsłanianie ciała. Co więcej, gwiazda opublikowała to zdjęcie w dwóch wersjach — na drugiej zasłoniła palcem sutek męża, zapewne nawiązując do tego, że kobiece i męskie sutki, choć takie same, nie są traktowane jednakowo.

 

Fotografie Aleksandry Żebrowskiej po raz kolejny podzieliły fanów. "Golasy są super!", "Niesmaczne"

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy. Choć wiele fanów nie kryje zachwytu nad swojskim i uroczym, rodzinnym kadrem, pojawiły się także osoby, którym jest ono nie w smak.

Uwielbiam Pani poczucie humoru
Trzeba podbić oglądalność
Jak ktoś nie może błysnąć inteligencją... to 'błyszczy' golizną
Golasy są super!
Cenię Panią za naturalność i szczerość. Za prawdziwość i prawdę. Za brak masek i filtrów. Piękna i mądra kobieta
Mam już dosyć tych golasów — niesmaczne!
Cudni wy!
Piękne zdjęcie. Widać na nim czułość, miłość, intymność i wszystko ze smakiem

- możemy przeczytać pod postem. 

Więcej o: