Położna ujawnia najdziwniejsze przedmioty, jakie wyjmowała z kobiet. "Już wszystko widzieliśmy"

Choć jest to niewiarygodne, oprócz urodzenia dziecka, położne i lekarze odkryli wiele innych fascynujących i dziwnych rzeczy w kobietach. Od nietypowego sposobu na oświadczyny, aż po zadziwiające znaleziska podczas porodu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Brytyjski portal The Sun przeprowadził wywiad z Piroską Cavell. Kobieta przez wiele lat pracowała jako położna. Nie tylko w brytyjskich klinikach, ale również w NHS, czyli brytyjskiej publicznej opiece zdrowotnej. Po pewnym czasie Cavell zdecydowała się założyć własną klinikę Clinic Sese, zajmującą się szeroko pojętym dobrostanem kobiet. Teraz podzieliła się historiami, których była świadkiem w swojej karierze.

Zobacz wideo Profilaktyka raka piersi u Polek. A ty jak często się badasz? [SONDA]

Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska w odważnej sukience z dekoltem. "Jak Monica Bellucci"

Wyciągnęła dziesiątki przedmiotów z wnętrza przyszłych mam. Co znalazła?

55-latka ujawniła "jedno z najlepszych" znalezisk w trakcie pracy jako położna w szpitalu. W pochwie kobiety, która miała urodzić, znalazła parę majtek od stroju kąpielowego. Gdy przystąpiła do usuwania garderoby z wnętrza kobiety, ta rzekła:

Och, nie widziałam ich od około dziewięciu miesięcy.

Później wyszły na jaw okoliczności, w jakich doszło do tego, że stringi znalazły się wewnątrz pochwy kobiety. Okazało się, że 9 miesięcy wcześniej, para będąc po kilku lampach wina, konsumowała swój związek na plaży. Właśnie wtedy miała na sobie skąpe majtki wiązane z boku. W trakcie stosunku dół od bikini rozwiązał się i trafił do środka. Dla położnej zadziwiający jest fakt, że nie doszło w tym czasie do infekcji. 

Piroska zdradziła również, że niektóre przedmioty mogą utknąć za szyjką macicy lub owinąć się wokół niej, co prowadzi do kilku nieoczekiwanych wyników podczas badania. Jednym z takich znalezisk wewnątrz pewnej kobiety był plastikowy czubek miotły. Kobieta wymienia również zagubione tampony, sztuczne paznokcie, kolczyki i nakładki na długopisy. Położna przestrzega, że wszystko, co utknęło w pochwie, stanowi problem, ponieważ może prowadzić do infekcji. W rozmowie z The Sun zaleca:

Wszelkie nietypowe objawy, upławy, zapach czy dyskomfort kobiety powinny zgłaszać. Nie ma się czego wstydzić, my naprawdę już wszystko widzieliśmy.

Mycie okien Dodaj kilka kropel do wody i umyj okna. Szybko zapomnisz o smugach

Zadziwiające zaręczyny pewnej pary. Sytuację opisał Adam Kay

Świadkiem innej zaskakującej sytuacji był Adam Kay. Mężczyzna początkowo pracował jako lekarz, a obecnie jest komikiem i scenarzystą. Jego praktyka w specjalizacji ginekologia i położnictwo była również okazją do bycia obecnym w przypadku niecodziennych sytuacji. W drugim odcinku serialu BBC One "Będzie bolało" lekarz spotyka młodą kobietę, której coś utkwiło w pochwie. Była to niespodzianka dla jej chłopaka, który również tam był. Chodziło o jajko Kinder z pierścionkiem zaręczynowym wewnątrz pochwy, którego chłopak nie był w stanie wyjąć. Konieczna więc była, pomoc lekarza, który je usunął. Kobieta kazała otworzyć jajko towarzyszącemu jej chłopakowi. Ten zaskoczony, ujrzał w środku pierścionek. Oświadczyny zostały przyjęte. 

Adam Kay w trakcie swojej pracy w szpitalu dokonał jeszcze paru takich zaskakujących znalezisk tj. gąbka do kąpieli w kształcie głowy Strażaka Sama.

Więcej o: