Mieli ją odmłodzić o 10 lat. Internauci są oburzeni efektem. "Jak można tak oszpecić kobietę?"

Uczestniczką ostatniego odcinka programu "10 lat młodsza w 10 dni" była 67-letnia pani Maria. Jej wygląd oceniono na około 80 lat. Czy metamorfoza w popularnym programie odjęła jej lat? Efekty są zaskakujące.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"10 lat młodsza w 10 dni" to program Mai Sablewskiej, który cieszy się ogromną popularnością i wywołuje wiele emocji wśród widzów. W każdym z odcinków poznajemy historię dwóch kobiet, które zgłaszają się do programu Polsat Cafe z chęcią przejścia spektakularnej metamorfozy. Uczestniczki pod okiem prowadzącej oraz sztabu specjalistów przechodzą nie tylko przemianę wizerunkową. Widzowie poznają również niesamowite historie kobiet, które zgłosiły się do programu. Cały proces zajmuje łącznie 10 dni i odbywa się bez jakichkolwiek operacji plastycznych. Co widać po licznych komentarzach w sieci, internauci nie zawsze są zadowoleni z efektów metamorfozy.

Zobacz wideo Maja Sablewska mówi nam o swoich relacjach z synem Mazolewskiego. Opowiedziała też o powrocie do Wojtka

"10 lat młodsza w 10 dni". Jak przebiegła metamorfoza 67-letniej Marii?

W ostatnim odcinku popularnego formatu Polsat Cafe była 67-letnia pani Maria. Podczas ulicznej sondy, ankietowani ocenili wiek kobiety na około 80 lat. Kobieta na początku swojej metamorfozy ma widoczne zmarszczki i oznaki zmęczenia na twarzy. Jej włosy splecione są w długie warkocze, a w garderobie dominują odcienie szarości, które dodatkowo dodają lat Marii. Przed przemianą uczestniczka ma na sobie czarną bluzę o luźnym kroju z szerokimi białymi paskami na dole oraz czarne leginsy i masywne obuwie.

Metamorfoza Marii zdecydowanie ożywiła jej wizerunek. Specjaliści wybrali dla uczestniczki długą, satynową suknię w różowym odcieniu, która podkreśliła biust. Do stylizacji została dobrana luźna różowo-pomarańczowa marynarka. Kobiecie zmieniono również fryzurę, która po metamorfozie jest wystylizowana, a włosy swobodnie rozpuszczone. Tym razem, gdy nieznajome osoby zostały zapytane o wiek kobiety, wynik wyniósł około 66 lat. Uczestniczka była zadowolona ze zmian w wyglądzie, co słyszymy na nagraniu.

Super! Jestem zachwycona.

Kobieta nie zgodziła się na wszystkie zmiany. W komentarzach zawrzało

67-letnia Maria nie zgodziła się na wszystkie zaproponowane zmiany w swoim wizerunku przez Maję Sablewską. Uczestniczka zdecydowanie nie chciała ścinać swoich długich włosów i przyznała, że za bardzo je kocha. Choć Maria okazała zadowolenie z przebytej przemiany, internautom nie podoba się efekt metamorfozy. Większość komentarzy krytykowała wybór stroju oraz włosy.

Tradycyjnie... 10-15 kilogramów dodatkowe w tych workach. Tragedia.
Skarpetki, porażka do takiej kiecy i inne buty, masakra.
Kompletna porażka. Nawet dramat.
Kobieto, czy ty nie widzisz?... Otwórz oczy, ty tylko jeszcze bardziej krzywdzisz te Panie...
Tragedia, jak można strojem tak oszpecić kobietę?
Szkoda mi tej pani, widać, że chciała zmiany, ale w moich oczach jej nie widzę, dobrze, że nie dała ściąć tych włosów, ale można z nich było upiąć piękną fryzurę...
Te ubrania ją pogrubiły i dodały lat.
Więcej o: