Ludzie piszą, że jej córka wygląda "jak laleczka Chucky". Dziewczynka urodziła się z nietypową fryzurą

Aliyah Lewis publikuje treści na TikToku, gdzie dzieli się z internautami swoją codziennością oraz wyzwaniami, jakie stawa przed nią macierzyństwo. Na nagraniach często pojawia się ze swoją uroczą, Arlą. Ze względu na nietypową fryzurę dziewczynki, niektórzy porównują ją do postaci z horroru.

Gdy mała Arla przyszła na świat, wszystkich zaskoczyła i zachwyciła jej nietypowa fryzura. Włosy dziewczynki są nie do okiełznania, przez co sterczą we wszystkie strony. Choć wygląda wyjątkowo uroczo, ze względu na rudy kolor oraz kształt, niektórym kojarzy się z laleczką Chucky.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lili Antoniak o rodzeniu dzieci w Polsce. "Nie jest sztuką zrobić sobie dziecko. Nie każda kobieta powinna być matką"

Publikuje filmiki ze swoją córeczką. Jedno z nich okazało się hitem

Aliyah Lewis ma dwadzieścia lat, a kilka miesięcy temu urodziła córeczkę, Arlę. Od tej pory prowadzi kanał na TikToku, gdzie pokazuje zabawne filmiki z jej udziałem, oraz przedstawia blaski i cienie macierzyństwa. Sławę zyskała dzięki niebanalnej fryzurze swojej pociechy. Arla urodziła się z niezwykłymi, sterczącymi włosami, których nie da się uczesać. - One po prostu nie chcą opadać. Próbowałam szczotkować je na mokro, ale gdy schną, od razu idą do góry — powiedziała kobieta cytowana przez portal parenting.pl. Niebywała fryzura sprawia, że niektórzy porównują ją do postaci z horrorów.

Niebywała fryzura Arli. Niektórzy porównują ją do postaci z horroru

Nagrania z udziałem Aliyach i Arlą stały się hitem, a jedno z nich zostało viralem, które obejrzało ponad 15 milionów osób. Wszystko za sprawą nietypowej fryzury dziewczynki. Fani, zachwyceni jej niebywałą urodą oraz oryginalnym uczesaniem, nie szczędzili komplementów i miłych komentarzy.

Ona jest urocza! Taka słodka
Śliczne dziecko

- czytamy pod filmami. Jednak z powodu koloru i kształtu fryzury, niektórzy internauci zaczęli porównywać ją do laleczki Chucky, morderczej postaci z horroru, w której żył duch zabójcy.

Chucky! Jestem przerażona!
To dziecko Chucky'ego!

Mama postanowiła odnieść się do przykrych słów w jednym z kolejnych nagrań. 

Nie wygląda jak Chucky, jest piękna! Przykro mi, że ludzie nie potrafią zachować swoich osądzających komentarzy dla siebie

- napisała pod nim jedna z użytkowniczek TikToka. Co o fryzurze swojej córki sądzi sama Aliyah? - Szczerze mówiąc, całkiem mi się podoba. To jej własna mała osobowość — przyznała kobieta.

Aliyah i uroczą Arlę śledzi na TikToku ponad 250 tys. osób. 

Więcej o: