Dorota Szelągowska schudła 10 kg! Teraz publikuje wideo z ćwiczeniami na smukłe uda. "Wyzywanie trenera pomaga"

Niedawno bardzo głośno zrobiło się wokół tematu metamorfozy, jaką ostatnio przeszła 42-letnia Dorota Szelągowska. Projektantka schudła aż 10 kg, a dziś prezentuje się wręcz zjawiskowo. Jakiś czas temu na swoim instagramowym profilu opublikowała ćwiczenia wysmuklające, które wykonała pod opieką swojego personalnego trenera.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dorota Szelągowska dzięki swojej niezwykłej pozytywnej energii do działania oraz uśmiechowi, który zawsze gości na jej twarzy, bardzo zyskała miano "ulubionej polskiej gwiazdy" wśród wielu Polaków. Już od pierwszych odcinków "Dorota Was urządzi" widzowie pokochali jej entuzjazm i chęć pomocy innym. 

Nie da się ukryć, że przez lata fani 42-latki mogli obserwować, jak bardzo się ona zmieniała. Nie chodzi tu tylko o różne długości włosów i style, ale również.... rozmiary! Tym razem projektantka schudła aż 10 kg i trzeba przyznać, że prezentuje się zjawiskowo. Ostatnio na swoim instagramowym profilu pokazała ćwiczenia wyszczuplające, które wykonała pod okiem swojego trenera personalnego. 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na Avanti24.pl

Czemu Szelągowska zawdzięcza swoją doskonała formę? Pokazała swój trening z domu

Ostatnio w szczerej rozmowie z magazynem Party Szelągowska opowiedziała o tym, jak udało jej się schudnąć aż 10 kg. Projektantka przyznała także, że znacznie bardziej woli samą siebie w takim rozmiarze i czuje się dużo lżej. Jak można dowiedzieć się z wywiadu — kluczem do sukcesu 42-latki okazała się nie tylko dieta, lecz także dużo wysiłku, który gwiazda włożyła w treningi. 

Nie przekraczam ilości kalorii. Jeśli jestem na redukcji, jem tyle, by mieć deficyt. Jeśli nie jestem, staram się jeść mniej więcej tyle, ile jestem w stanie spalić. Jasne, że pozwalam sobie na grzeszki: makaron, brownie, pół butelki prosecco i churrosy.

- wyznała Szelągowska. 

Ponadto ostatnio na swoim instagramowym profilu opublikowała krótkie nagranie, na którym zaprezentowała zajęcia z trenerem personalnym. Trzeba przyznać, że sylwetka projektantki prezentuje się naprawdę dobrze, a swoją postawą Szelągowska z pewnością motywuje wiele pań do dbania zarówno o formę, jak i zdrowie

Dorota Szelągowska pokazała ćwiczenia na smukłe udaDorota Szelągowska pokazała ćwiczenia na smukłe uda Instagram.com/@dotindotin

OFERTY AVANTI24.PL: Modne płaszcze na wczesną wiosnę. Te modele są najgorętszym trendem tego sezonu!

Sposób na piękną sylwetkę Szelągowskiej ujawniony! Skąd pomysł na metamorfozę? 

Dorota Szelągowska wyznała również, że pomysł na zwiększoną aktywność fizyczną nie ma swojego źródła wyłącznie w klasycznej chęci zmiany i bycia "fit", lecz to przede wszystkim stan zdrowia zmotywował 42-latkę do ćwiczeń. Gwiazda opowiedziała, że jej kręgosłup był w fatalnym stanie i wiedziała, że nie może dłużej czekać. 

W międzyczasie zrobiłam sobie jeszcze zdjęcie w bieliźnie od tyłu i zobaczyłam, jak naprawdę wyglądam. Zastanawiałam się: Jezus Maria! Kto to jest? Wiedziałam, że nie ma na co czekać i trzeba działać.

- dodała Szelągowska. 

 
Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!
Więcej o: