53-letnia Jennifer Lopez publikuje odważne nagranie w prześwitującej bieliźnie. Fani: Nadużywasz photoshopa

Ostatnio na swoim instagramowym profilu 53-letnia Jennifer Lopez opublikowała efekty niezwykle zmysłowej sesji zdjęciowej. Gwiazda zapozowała przed obiektywem ubrana jedynie w prześwitującą bieliźnę, co w komentarzach wywołało prawdziwą burzę. Fani szybko zwrócili uwagę na pewien ciekawy szczegół.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie jest niczym odkrywczym, że Jennifer Lopez praktycznie na całym świecie uważana jest za artystkę o wielu talentach. Nie dzieje się to bez powodu! Gwiazda jest nie tylko aktorką i piosenkarką, ale także tancerką, projektantką, producentką i businesswoman. 53-latka niejednokrotnie udowodniła już, że przed obiektywem czuje się wyjątkowo swobodnie. 

Ostatnio artystka wzięła udział w zmysłowej sesji zdjęciowej, podczas której przed aparatem zapozowała w samej bieliźnie. Efekty jej współpracy z fotografem można było zobaczyć ostatnio na instagramowym profilu. Mimo że doskonała prezencja Jennifer Lopez robi ogromne wrażenie, nie wszyscy użytkownicy pochwalili jej udział w takiego rodzaju przedsięwzięciu. Na co szczególnie zwrócili uwagę?

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej inspiracji modowych zapraszamy na Avanti24.pl

Jennifer Lopez zapozowała w samej bieliźnie. Jak skomentowali to fani? 

Trzeba przyznać, że kadry, które pojawiły się ostatnio w mediach społecznościowych Jennifer Lopez, wywołały niemałe poruszenie w sieci. Warto podkreślić, że 53-latkę na chwilkę obecną na Instagramie obserwuje aż 234 mln użytkowników. Pod jej najnowszą publikacją posypały się zarówno komplementy wielbicieli, jak również mniej pozytywne słowa osób, które uwagę zwróciły na pewien ciekawy szczegół. Co zaniepokoiło internautów? 

OFERTY AVANTI24.PL: Te kurtki są absolutnym hitem na wiosnę! Królują pikowania i modne fasony

Jennifer Lopez retuszuje zdjęcia? "To niezdrowe dla twoich fanów" 

W ramach kampanii dla jednej z bieliźnianych firm z okazji nadchodzących Walentynek Jennifer Lopez wzięła udział w niezwykle zmysłowej sesji. Fotografie będące wynikiem tego projektu, gwiazda opublikowała na swoim instagramowym profilu. Z początku fani zgodnie przyznali, że ciało 53-latki prezentuje się wręcz doskonale, jednak po czasie zaczęły pojawiać się wśród nich pewne wątpliwości. 

 

Część internautów zarzuciła artystce, że... zbyt często poprawia ona swoje zdjęcia przy użyciu photoshopa. To nie pierwszy raz kiedy artystka posądzana jest o poprawki przy swoim wizerunku, również te dokonywane za pomocą narzędzi w telefonie

Uwielbiam Jennifer Lopez, ale nienawidzę każdej sytuacji, kiedy na wideo lub zdjęcie nakładany jest przy użyciu photoshopa sztuczny efekt "wygładzonej skóry". To tworzy nierealistyczne oczekiwania wobec własnej osoby u każdego, kto zobaczymy tak przerobiony finalny efekt. 
Kolejny raz nadużywasz photoshopa, co jest niezdrowe dla twoich fanów. Kreuje to fałszywy obraz rzeczywistości. 

- komentowali internauci. 

Więcej o: