Horoskop miłosny na Walentynki 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop miłosny na Walentynki 2023. Chcesz się dowiedzieć, w jakim nastroju upłyną Ci te Walentynki? Przekonaj się, jak będzie wyglądać Twoje życie uczuciowe w dzień zakochanych!

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Baran

Niestety, doznasz dziś rozczarowania. Jak się okaże, w ostatnim czasie zbyt poważnie traktowałaś/traktowałeś czyjeś obietnice. Choć ta osoba nie mówiła "nie", nie mówiła też "tak", a Ty dopowiedziałaś/dopowiedziałeś sobie resztę. Czekasz tylko na wiążącą deklarację, a ona akurat teraz postanowi się definitywnie wycofać z jakichkolwiek zobowiązań. Bądź jednak czujna/czujny, bo właśnie dziś możesz natrafić na kogoś, kto całkowicie odmieni Twoje życie, także, jeśli jesteś singielką/singlem.

Zobacz wideo Zaskocz ukochaną osobę w walentynki. To prostsze, niż myślisz!

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Byk

Możesz być dzisiaj mocno zirytowana/zirytowany, i to na samą/samego siebie. Nie starczy Ci odwagi, by powiedzieć drugiej osobie, co naprawdę czujesz, niezależnie od tego, czy pragnęłabyś/pragnąłbyś wyznać jej miłość, czy wręcz przeciwnie – przekonać ją, że nic z tego nie będzie. Szczególnie duży problem będą mieli dziś single, którym zależy na wyjaśnieniu wszystkich relacji w ich życiu. Jeśli do nich należysz, nie spinaj się aż tak bardzo – wszystko niebawem wyklaruje się samo.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Bliźnięta

Musisz uważnie przyjrzeć się jednej ze swoich relacji, bo niewykluczone, że kryje się za nią coś więcej. Choć nie potrafisz zrozumieć, dlaczego tamta osoba nie zdecydowała się jeszcze wykonać pierwszego kroku. Sęk w tym, że wcale nie chodzi tutaj o niechęć czy brak zainteresowania, tylko o przesadną nieśmiałość. Spróbuj wziąć na to poprawkę i szczerze z nią porozmawiaj – może Cię pozytywnie zaskoczy.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Rak

Walentynki mogą Ci dać nieźle w kość. Nie będziesz chciała/chciał żadnych miłosnych spotkań, bo albo jesteś samotna/samotny, albo w Twoim związku nie układa się najlepiej. Tymczasem szykuje się prawdziwy przewrót w Twoim życiu. Bardzo możliwe, że przez cały czas szukałaś/szukałeś za daleko bądź nie szukałaś/szukałeś wcale, a ktoś z Twoich dawnych znajomych wciąż jest Ci tak bliski, jak kiedyś, a może nawet bliższy. Pomyśl o tym.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Lew

Dziś uzmysłowisz sobie, że jakiś czas temu przegapiłaś/przegapiłeś swoją szansę na udany związek. Zanim jednak zaczniesz to rozpamiętywać i się denerwować, przyjrzyj się uważniej temu, co dzieje się właśnie wokół Ciebie, bo może się okazać, że masz jeszcze okazję posklejać wszystko do kupy. Wystarczy Ci trochę odwagi, sprytu i determinacji. Pamiętaj – tylko Ci, co walczą, mają szansę zwyciężyć.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Panna

Od rana możesz odczuwać pewnego rodzaju zagubienie. W związku z tym nie będziesz wiedziała/wiedział, co ze sobą zrobić. Prawdopodobnie zaczniesz się miotać między dwiema relacjami, nie do końca potrafiąc określić, która z nich jest jeszcze przyjacielska, a która oznacza coś znacznie więcej. Przeanalizuj to na spokojnie i nie podejmuj pochopnych decyzji, bo mogłabyś/mógłbyś ich później żałować.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Waga

Dziś Twoje myśli będą krążyć wokół związku, który już dawno odszedł w zapomnienie. Zaczniesz się zastanawiać, czy tak naprawdę nie mogłaś/mogłeś postąpić inaczej. Nie wracaj do tego, co już było. Sentymentalność na nic Ci się teraz nie przyda, a jedynie wpędzi Cię w poczucie strachu i wywoła napływ gwałtownego smutku. Lepiej zajmij się tym, co jeszcze przed tobą. To dobry czas na plany.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Skorpion

Ktoś niespodziewanie sprawi dzisiaj, że znów poczujesz się atrakcyjna/atrakcyjny. Może zaproponuje Ci jakieś niezobowiązujące wyjście – spacer, kawę albo wspólne zakupy. To w jego trakcie odnajdziesz wspólny język z tą osobą i zrozumiesz, że zdecydowanie zbyt długo jej nie zauważałaś/zauważałeś. Pora nadrobić zaległości, czyż nie?

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Strzelec

Osoba, na której bardzo Ci zależy już od dawna, pokaże Ci, że i ona niejednokrotnie wyobrażała sobie Waszą wspólna przyszłość. Nie możesz tylko na nią naciskać, ponieważ łatwo ją spłoszyć. Postaraj się jednak delikatnie porozmawiać z nią na temat jej oczekiwań. Bardzo szybko okaże się, że pokrywają się z Twoimi.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Koziorożec

Z tych wielkich planów miłosnych chyba nic nie będzie, zwłaszcza jeśli jesteś singielką/singlem. Lepiej nie nastawiaj się na Walentynki we dwoje. A jeśli bardzo zależy Ci na wyjściu, umów się gdzieś z przyjaciółką/przyjacielem. Nie bój się, Twój czas jeszcze nadejdzie – tylko nie dziś.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Wodnik

W końcu uda Ci się wyrwać z toksycznego środowiska. To Cię uskrzydli, dzięki czemu zaczniesz inaczej patrzeć na ludzi. Może w Twoim otoczeniu przebywa jakaś osoba, z którą do tej pory nie nawiązałaś/nawiązałeś głębszej relacji – a to błąd. Szybko może się okazać, że powinnaś/powinieneś częściej z nią rozmawiać, bo to ktoś, kto nadaje dokładnie na tych samych falach.

Horoskop miłosny na Walentynki 2023 – Ryby

Dziś spotka Cię spora przykrość. Jak się okaże, osoba, w której pokładałaś/pokładałeś wszelkie swoje nadzieje na przyszłość, nie jest wobec Ciebie szczera. Możliwe, że zdradza Cię w jakiś sposób, a to jest dla Ciebie kompletnie nie do przyjęcia. Choć potrzebujesz teraz ciszy i spokoju, możesz też zbliżyć się do kogoś, kto od dawna stoi przy Tobie murem. Tak naprawdę to nie tylko przyjaciel/przyjaciółka, jak zakładasz.

Zobacz też: Prezent na walentynki dla narzeczonego - zapraszamy na przegląd najciekawszych propozycji

Więcej o: