Szukasz drugiej połówki w sieci? W tych województwach najłatwiej umówisz się przez internet

Wiele samotnych osób często szuka drugiej połówki w sieci. Aplikacje randkowe wydają się coraz popularniejsze, jednak okazuje się, że nie wszędzie tak jest. W niektórych województwach nadal łatwiej znaleźć partnera tradycyjnymi metodami.

Rozwój technologii sprawił, że wiele czynności przenieśliśmy do internetu. W sieci robimy zakupy, uczymy się, oglądamy ulubione programy i szukamy drugiej połówki. Według analizy przeprowadzonej przez serwis Picodi.com w niektórych województwach łatwiej umówić się z kimś przez internet niż w innych.

Zobacz wideo Zofia Zborowska miała Tindera i minęła się z Wroną! „Założyłam dla beki"

Znalezienie drugiej połówki, a frazy wpisywane w wyszukiwarkę. W tych województwach łatwiej poznać kogoś w sieci

Ranking województw został przygotowany na podstawie analizy najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarkach. Skupiono się na hasłach takich jak "portal randkowy" oraz nazw najpopularniejszych serwisów i aplikacji randkowych. Częstotliwość wyszukiwania haseł zestawiono z liczbą mieszkańców danego województwa według danych podanych przez GUS.

Okazało się, że najłatwiej znaleźć partnera przez internet w województwie łódzkim, mazowieckim i wielkopolskim. Mieszkańcy tych obszarów wyszukują podane wyżej frazy znacznie częściej niż osoby mieszkające w innych rejonach Polski, a co za tym idzie, internauci z tych trzech województw chętniej korzystają z aplikacji randkowych i są bardziej otwarci na spotkania z osobami poznanymi w sieci.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Gdzie najtrudniej znaleźć partnera w sieci? W tych województwach popularniejsze są tradycyjne randki

Najrzadziej hasła wpisywali mieszkańcy podkarpackiego, opolskiego i podlaskiego. Można więc założyć, że mieszkańcy tych województw wolą szukać drugiej połówki w tradycyjny sposób – na imprezie czy spotkaniach towarzyskich.

Pełny ranking województw, gdzie najłatwiej o znalezienie partnera w internecie:

 1. mazowieckie
 2. wielkopolskie
 3. łódzkie
 4. dolnośląskie
 5. kujawsko-pomorskie
 6. śląskie
 7. lubuskie
 8. pomorskie
 9. zachodniopomorskie
 10. małopolskie
 11. świętokrzyskie
 12. warmińsko-mazurskie
 13. lubelskie
 14. podlaskie
 15. opolskie
 16. podkarpackie
Więcej o: