Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl
Natalia Szroeder to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego rynku muzycznego i jest dziewczyną najbardziej wpływowego rapera w kraju - Quebonafide. 27-latka może pochwalić się wieloma koncertami i kilkoma płytami na swoim koncie. Była również gościem gali Bestsellery Empiku 2022, gdzie przyćmiła swoją obecnością inne gwiazdy.
Natalia Szroeder pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku w niezwykle odważnej stylizacji. Zdjęciem u boku Mroza pochwaliła się na profilu na Instagramie. Piosenkarka zaprezentowała się w siateczkowej stylizacji z prześwitującej i mocno wyciętej bielizny. przezroczysty gorset z wieloma cienkimi sznureczkami i rękawami-rękawiczkami zestawiła ze spodniami, które składały się z samych nogawek i wyeksponowały pośladki Szroeder.
Natalia Szroeder przyzwyczaiła swoich odbiorców do "grzecznego" wizerunku, gdzie zachwycała skromnymi i dziewczęcymi stylizacjami. Ostatni look 27-latki zaskoczył większość jej słuchaczy i obserwatorów na Instagramie. Odmieniony wizerunek wokalistki zebrał wiele skrajnych komentarzy.
Dawno nie widziałam u Ciebie tak tragicznego stroju...
Strój Natalii wręcz niesmaczny.
Ma Pani piękną figurę, ale w tym stroju wygląda niestety wulgarnie.
Co Ty miałaś na sobie.
Zjawiskowo
Wyglądasz jak miliony monet.
Spoko bielizna.
Na sam widok jest mi zimno.