Poszła wyrzucić śmieci i znalazła prawdziwe skarby. W sieci burza. "Chce tę torebkę!"

Ella znana jest na TikToku jako @glamourddive. To właśnie tam publikuje nagranie ze swoich śmietnikowych łowów. Kobieta niejednokrotnie znalazła prawdziwe perełki wyrzucone przez pierwotnych właścicieli. Jej najnowsze nagranie wprawiło w osłupienie prawie 200 tys. osób. Co tym razem udało jej się upolować?

Więcej historii kobiet przeczytasz na Gazeta.pl.

Znajdowanie perełek w sklepach z odzieżą z drugiej ręki już nikogo nie dziwi. Jednak są osoby, które weszły na wyższy poziom oszczędności i zamiast kupować, szukają swoich łupów... w śmietnikach. Ella regularnie chwali się "nurkowaniem w śmietnikach" - jak sama to określa. Kobieta wie, jak i gdzie szukać, żeby znaleźć prawdziwe skarby, a dowodem na to są publikowane przez nią nagrania. Na ostatnim z nich pokazała, co wykopała w ogromnym kontenerze przed  sklepem American Burlington.

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

W śmietniku znalazła prawdziwe skarby

Elle przyznała, że jej ostatnie znaleziska są jak wygrana na loterii. Nie oczekując wiele, zajrzała do śmietnika przed sklepem i ze zdumieniem odkryła, że jest wypełniony pudłami z nowymi butami, torebkami i ubraniami. To jednak nie wszystko.

Sprawdzam drugą stronę, a tam ogromny zestaw kołder

- relacjonowała podekscytowana.

Wróciła do domu z torebką Steva Maddena, torebką adidasa i innymi przedmiotami, które później rozłożyła w domu i zaprezentowała na nagraniu. Znalazły się tam m.in. dziecięce buty i skarpetki, kosmetyczka Guess, torebka Adidasa i torebka Steva Maddena. Dodatkowo znalazła zestaw wody kolońskiej Polo Club oraz sportowe buty. Zabrała też zestaw kołder.

Jej nagranie dotarło do 3 i pół miliona osób. Ludzie nie mogli uwierzyć w to, że ktoś wyrzucił takie rzeczy.

Chcę tę torbę
Nie rozumiem, jak mogła znaleźć takie rzeczy w śmietniku. U nas są tylko śmieci
Nie rozumiem, dlaczego nie oddają takich rzeczy do przytułków
Pewnie któryś z pracowników chciał po to wrócić

- pisali w komentarzach.

Więcej o: