Wydała 500 tys. zł, aby mieć największe pośladki na świecie. "Łamałam już pupą krzesła, łóżka i ludzi"

Marzenia to pragnienia, które często podnoszą naszą wartość i dają pewien życiowy cel. Pewna modelka z Instagrama dąży do posiadania największych pośladków na świecie. Realizacja tego marzenia utrudnia jej jednak znalezienie partnera. Powód zaskakuje.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Media społecznościowe w dzisiejszych czasach to okazja do poznawania historii pewnych osób, które często zadziwiają. Obecnie niezwykłą popularnością cieszy się Instagram, na którym można znaleźć Natashę Crown. Kobieta pochodzi ze Szwecji, a w internecie funkcjonuje pod pseudonimem natashacrownofficial1. 

 
Zobacz wideo Trening wzmacniający na pośladki z obciążeniem

Natalia Szroeder Natalia Szroeder w stroju z samej siateczki. "Wulgarnie", "Zjawiskowo"

Natasha Crown chce mieć największe pośladki na świecie. Nietypowe marzenie kobiety ze Szwecji

Natasha Crown to modelka plus size, której marzeniem jest posiadanie największych pośladków na świecie. Chcąc osiągnąć swój cel, poddała się szeregowi operacji. 27-latka w sumie przeszła sześć liftingów pośladków, z czego pierwszy przeszła w wieku 20 lat. Kobieta wyznaje w rozmowie z TheSun, że:

Moje pośladki są jak z innego wymiaru. Łamałam już pupą krzesła, łóżka i ludzi. Chcę mieć największą na świecie pupę. Im większa, tym lepsza. Zawsze byłam inna, bo szwedzkie kobiety uważają, że im szczuplej, tym lepiej. Jednak moim zdaniem ludzie powinni zobaczyć, jak wyglądają prawdziwe kobiety. Dzięki temu jestem sławna.

Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy Natasha pierwszy raz poszła na siłownię. Właśnie podczas treningu wpadła na pomysł, aby powiększyć swoje pośladki, gdyż uznała, że treningi nie pomogą jej w uzyskaniu upragnionych rezultatów. W sumie w obecny wygląd pupy zainwestowała ponad 100 tysięcy funtów, czyli ok. 500 tysięcy złotych.

 

Kobieta marzy o poznaniu prawdziwej miłości, lecz twierdzi, że mężczyźni się jej boją

Crown, której marzeniem są największe pośladki na świecie, świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych. Modelka śmiało pozuje w rozmaitych pozach w swoich social mediach, gdzie podkreśla, że w pełni akceptuje swoje ciało, a wręcz je kocha. Ostatni raz w związku była 7 lat temu. Sama o sobie przyznaje dla portalu TheSun:

Jestem dość kontrowersyjna, więc myślę, że ludzie się mnie boją. Mój wygląd może być przerażający, dla mężczyzn. Mam nadzieję jednak, że pewnego dnia kogoś znajdę.
 
Więcej o: