Kosztują 5 zł, a działają jak mezoterapia za 300. Wmasuj w skórę głowy, a włosy będą gęste jak nigdy

Suche powietrze, niska temperatura, wilgoć, czapki... Zimą włosy są szczególnie narażone na działanie czynników zewnętrznych, które je osłabiają. Stają się osłabione i zaczynają wypadać. Na szczęście istnieje niedrogi produkt, dzięki któremu je wzmocnisz i pobudzisz cebulki do wzrostu.

Piękne, gęste i lśniące włosy to marzenie niejednej kobiety. Niestety problemy z nadmiernym wypadaniem mogą pokrzyżować te plany. Choć drogeryjne półki uginają się od specyfików, a salony fryzjerskie oferują wiele zabiegów, które mają temu zaradzić, warto spróbować najpierw domowych sposobów. Skuteczny produkt, który zadba o twoje włosy i sprawi, że będą rosnąć jak szalone, znajdziesz w aptece. Mowa o kroplach żołądkowych za ok. 5 zł.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ewa Minge zdradziła, jak dba o włosy. Przedłuża je

Nietypowe zastosowanie produktu z apteki. Krople żołądkowe pomogą zahamować wypadanie włosów

Krople żołądkowe zawierają wiele witamin oraz ziół, które idealnie nadają się na wcierkę. Dziurawiec, mięta pieprzowa, gorzka pomarańcza i rumianek, które w nich znajdziemy, dobroczynnie wpływają na włosy, sprawiają, że stają się miękkie, gładkie i mocne. Co więcej, pobudzają cebulki do wzrostu i wzmacniają pasma, dzięki czemu rosną gęste i mocne. Choć rezultatów nie zauważysz natychmiast, stosowane regularnie przyniosą rewelacyjne efekty. Pamiętaj jedynie, by wybrać te bez alkoholu w składzie.

Wmasuj w skórę głowy i pozostaw na godzinę. Efekty cię zachwycą

Ponieważ krople żołądkowe są silnie skoncentrowane, zanim użyjesz ich w pielęgnacji włosów, zrób próbę uczuleniową. Gdy po 24 godzinach nie dojdzie do żadnych zmian, możesz przystąpić do działania. W tym celu wymieszaj je z wodą w proporcji 1:1. Tak przygotowaną wcierkę przelej do zamykanego pojemnika bądź buteleczki i kilkukrotnie wstrząśnij. Następnie dokładnie nałóż na skórę głowy, najlepiej palcami. Delikatnie wmasuj i pozostaw do godziny. Na koniec porządnie zmyj z pomocą szamponu i wody. Stosuj raz w tygodniu. 

Więcej o: