Przed wyjściem zapytała męża, co myśli o jej stroju. Odpowiedź ją zszokowała. "Mąż ma rację"

To miał być świetny wieczór w towarzystwie przyjaciółek. Przed wyjściem na długo wyczekiwaną noc, młoda mama postanowiła zapytać męża, co myśli o jej stroju. Jego opinia zszokowała internautów. Część z nich jest oburzona, reszta przyznaje rację.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikToku. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Jedną z nich podzieliła się pewna kobieta, której mąż postanowił skrytykować strój, tuż przed wyjściem z koleżankami.

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Hannah Murphy była już gotowa na wyjście z przyjaciółkami. Mąż skomentował jej strój

Młoda kobieta, która aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i spełnia się w roli mamy oraz żony, podzieliła się z internautami pewną historią. W sieci funkcjonuje pod pseudonimem @hannahmurphy.lifestyle. Hannah Murphy szykowała się na długo wyczekiwane wyjście wraz z przyjaciółkami i tuż przed spotkaniem postanowiła spytać męża o zdanie na temat jej stylizacji. To, co usłyszała, nieco ją zszokowało. Kobieta następnie przeprowadziła ankietę wśród swoich obserwujących po konfrontacji z mężem.

Mąż stwierdził, że strój jest zbyt krótki. Czy ten strój jest nieodpowiedni dla mamy i żony? - spytała.

Następnie zaprezentowała się przed obiektywem aparatu w całej okazałości. Pasjonatka mody ma na sobie fioletową marynarkę z paskiem i wysokie czarne buty. Kiedy się odwróciła, odsłoniła szorty, które znajdowały się pod sukienką.

Moim argumentem jest to, że mam na sobie szorty do ćwiczeń i stanik do ćwiczeń pod spodem. Chodzę tak na siłownię, tylko bez marynarki. Dlaczego nie można wyjść w takiej stylizacji? Jestem jeszcze bardziej zakryta.

Film pasjonatki mody poruszył wiele osób, które wyrazili swoją opinię. Internauci podzieleni

Posty Hannah Murphay zachwycają estetyką i pięknymi kadrami uwieczniającymi chwile z rodziną oraz stylizacje modowe. Jeden z jej ostatnich filmów na platformie TikTok stał się hitem za sprawą komentarza jej męża. Gdy kobieta podzieliła się w sieci swoją historią, szybko posypały się komentarze i opinie internautów. Część z nich przyznała mężczyźnie rację, pozostali jednak wyrazili sprzeciw wobec jego słów.

Nie widzę nic złego w tym stroju.
Jesteś bardzo ładna i mogłabyś przemyśleć ten strój.
Wyglądasz niesamowicie, ale założyłabym to z nim na randkę.
Bycie mamą nie definiuje tego, jak się ubierasz!
Mąż ma rację.
Przykro mi, ale masz męża i dzieci.
Okaż szacunek mężowi i zmień ubranie. Jeśli chcesz nosić to, na co masz ochotę, powinieneś pozostać singlem.
 
Więcej o: