Przed wyjściem zapytała męża, co myśli o jej stroju. Odpowiedź ją zszokowała. "Mąż ma rację"

To miał być świetny wieczór w towarzystwie przyjaciółek. Przed wyjściem na długo wyczekiwaną noc, młoda mama postanowiła zapytać męża, co myśli o jej stroju. Jego opinia zszokowała internautów. Część z nich jest oburzona, reszta przyznaje rację.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikToku. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Jedną z nich podzieliła się pewna kobieta, której mąż postanowił skrytykować strój, tuż przed wyjściem z koleżankami.

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Natalia Siwiec Natalia Siwiec w bikini wygląda jak "aniołek w raju". Fani zachwyceni

Hannah Murphy była już gotowa na wyjście z przyjaciółkami. Mąż skomentował jej strój

Młoda kobieta, która aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i spełnia się w roli mamy oraz żony, podzieliła się z internautami pewną historią. W sieci funkcjonuje pod pseudonimem @hannahmurphy.lifestyle. Hannah Murphy szykowała się na długo wyczekiwane wyjście wraz z przyjaciółkami i tuż przed spotkaniem postanowiła spytać męża o zdanie na temat jej stylizacji. To, co usłyszała, nieco ją zszokowało. Kobieta następnie przeprowadziła ankietę wśród swoich obserwujących po konfrontacji z mężem.

Mąż stwierdził, że strój jest zbyt krótki. Czy ten strój jest nieodpowiedni dla mamy i żony? - spytała.

Następnie zaprezentowała się przed obiektywem aparatu w całej okazałości. Pasjonatka mody ma na sobie fioletową marynarkę z paskiem i wysokie czarne buty. Kiedy się odwróciła, odsłoniła szorty, które znajdowały się pod sukienką.

Moim argumentem jest to, że mam na sobie szorty do ćwiczeń i stanik do ćwiczeń pod spodem. Chodzę tak na siłownię, tylko bez marynarki. Dlaczego nie można wyjść w takiej stylizacji? Jestem jeszcze bardziej zakryta.

Film pasjonatki mody poruszył wiele osób, które wyrazili swoją opinię. Internauci podzieleni

Posty Hannah Murphay zachwycają estetyką i pięknymi kadrami uwieczniającymi chwile z rodziną oraz stylizacje modowe. Jeden z jej ostatnich filmów na platformie TikTok stał się hitem za sprawą komentarza jej męża. Gdy kobieta podzieliła się w sieci swoją historią, szybko posypały się komentarze i opinie internautów. Część z nich przyznała mężczyźnie rację, pozostali jednak wyrazili sprzeciw wobec jego słów.

Nie widzę nic złego w tym stroju.
Jesteś bardzo ładna i mogłabyś przemyśleć ten strój.
Wyglądasz niesamowicie, ale założyłabym to z nim na randkę.
Bycie mamą nie definiuje tego, jak się ubierasz!
Mąż ma rację.
Przykro mi, ale masz męża i dzieci.
Okaż szacunek mężowi i zmień ubranie. Jeśli chcesz nosić to, na co masz ochotę, powinieneś pozostać singlem.

Zamówiła sukienkę ślubną przez internet. Nie tego się spodziewała, kiedy otworzyła przesyłkę Zamówiła suknię ślubną przez internet. Nie tego się spodziewała

 
Więcej o: