Gify na walentynki zamiast tradycyjnych życzeń. Oryginalne propozycje gotowe do wysłania

Walentynki już jutro. To idealny moment, by przygotować romantyczne gify, które dołączone do życzeń poprawią humor sympatii czy drugiej połówce. Specjalnie dla was przygotowaliśmy propozycje, na widok których nie obejdzie się bez uśmiechu na twarzy.

Szukasz pomysłu na wyjątkowe i oryginalne życzenia walentynkowe? Wielu ludzi porzuca tradycyjne kartki na rzecz wierszy czy obrazków. Z roku na rok coraz więcej internautów decyduje się też na przesyłanie gifów dopasowanych do okazji — robią to e-mailem, SMS-em czy przez ulubiony komunikator. Specjalnie dla was przygotowaliśmy propozycje, dzięki którym drugiej połówce szybciej zabije serce.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Walentynki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. "Bardzo lubimy wszystkie preteksty, by świętować"

Romantyczne gify na walentynki 2023. Zaskocz drugą połówkę obrazkiem

Niektórzy nie lubią prostych życzeń SMS-owych, dlatego walentynkowy gif może stanowić dla nich świetną alternatywę. Niezależnie od tego, ile dzieli was kilometrów, warto pomyśleć tego dnia o sympatii i złożyć życzenia wywołujące uśmiech na twarzy. Podczas gdy walentynkowe kartki powoli odchodzą w zapomnienie, ludzie coraz częściej wybierają internetowe obrazki, które można wysłać przy pomocy kilku popularnych komunikatorów.

embed
embed
embed
embed
embed

Urocze gify na walentynki dla niego i dla niej. Wyraź uczucia w nowoczesny sposób

Zdarza się, że jesteśmy zabiegani i brakuje nam czasu, by wymyślić życzenia na walentynki. Okazuje się, że urocze gify możesz przesłać również SMS-em, co w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością. Usiądź wygodnie w fotelu, zdecyduj, co najbardziej ci się podoba i wyślij sympatii walentynkowy obrazek.

embed
embed
embed
embed
embed

Życzenia na walentynki, które rozpalą wyobraźnię. Okaż, że ci zależy

Internet jest skarbnicą wielu obrazków, które świetnie sprawdzą się w czasie walentynek. Niektóre przygotowane przez nas propozycje pomogą w rozpaleniu wyobraźni drugiej połówki. Wystarczy, że dołączysz je do życzeń wysyłanych przez e-mail, SMS, Messenger czy WhatsApp.

embed
embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą ze strony giphy.com

Więcej o: