Widzowie pokochali ją za Daisy w "Co ludzie powiedzą". Ona pokochała męża, gdy napisał jej recenzję

Judy Cornwell, większości znana z roli romantycznej żony Onslowa, Daisy, z serialu "Co ludzie powiedzą?" ma na swoim koncie również wiele innych sukcesów, o których mało kto wie. Również jej życie miłosne to gotowy scenariusz na film romantyczny.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Co ludzie powiedzą?" jest uznawany za jeden z najlepszych sitcomów wszech czasów, który był emitowany od 1990 do 1995 roku. Jedną z głównych postaci była Daisy. W tej roli mogliśmy zobaczyć Judy Cornwell. Jej serialowa postać zawsze czytała "Harlequiny" w łóżku i ujęła widzów swoją szczerością, spontanicznością i nierobieniem niczego na pokaz. Jak poza ekranem wyglądało życie aktorki?

 
Zobacz wideo Anna Maria Sieklucka o Fabijańskim i gali Fame MMA. "Mam inną optykę"

Młodość i początki kariery Judy Cornwell. Aktorstwo to niejedyna pasja gwiazdy telewizji

Judy Cornwell to angielska aktorka i pisarka, która urodziła się i wychowała w Hammersmith w Londynie w Wielkiej Brytanii. Aktorka ukończyła szkołę klasztorną i szkołę Saint Michael w Norfolk, zanim przeniosła się do Australii. W wieku kilkunastu lat wróciła do Anglii i została zawodową tancerką i komikiem. W wolnych chwilach gwiazda "Co ludzie powiedzą?" zajmuje się pisaniem. W utworach wykorzystuje motywy z mitów, których czytanie jest jednym z jej ulubionych zajęć. Na swoim koncie ma kilka autobiografii i innych intrygujących książek.

 

Kariera serialowej Daisy z serialu "Co ludzie powiedzą?". Łącznie wystąpiła w 90 produkcjach

Judy Cornwell wciąż jest najbardziej znana z roli w serialu "Co ludzie powiedzą", chociaż od tamtej pory wystąpiła w wielu brytyjskich produkcjach telewizyjnych.  Na jej koncie znajdują się takie tytuły jak: "The Famous Five", "Morderstwa w Midsomer", "Heartbeat", "EastEnders" i "Birds of a Feather". W późniejszych latach Judy Cornwell stała się znana z roli panny Marple w wielu produkcjach teatralnych, w tym w "Morderstwo odbędzie się..." w latach 2014 do 2016. Na emeryturę przeszła po zagraniu w sumie 90 ról filmowych i telewizyjnych.

 

Życie prywatne i udane małżeństwo z byłym dziennikarzem Johnnym Parrym

Aktorka, w tym roku będzie obchodzić 63. rocznicę ślubu ze swoim mężem Johnem Kelsallem Parrym, z którym doczekała się syna, Edwarda Parrego. Judy Cornwell wierzy, że sekret udanego małżeństwa sprowadza się to do traktowania się nawzajem na równi. Gwiazda "Co ludzie powiedzą?" i była korespondentka artystyczna BBC, mieszka w centrum Brighton, w południowej Anglii od ponad 50 lat. Para po raz pierwszy spotkała się na molo Palace Pier w 1960 roku w miejscowości Brighton. John pracował wówczas jako reporter dla The Argus, lokalnej gazety i został wysłany, by zrecenzować sztukę, w której Judy grała w teatrze, który kiedyś znajdował się na molo. W wywiadzie dla portalu Argus mąż aktorki zdradził:

Napisałem pozytywną recenzję. Wkrótce potem zapukałem do drzwi jej garderoby i oto jesteśmy 60 lat później.

Następnie po spędzeniu razem lata, Judy Cornwell postanowiła zerwać z konwencją i oświadczyła się Johnowi, który początkowo odmówił.

Powiedział: 'Kobiety nie oświadczają się mężczyznom'.

Dziennikarz jednak po czasie zgodził się, a para musiała uzyskać pozwolenie od biskupa Chichester, aby wziąć ślub i móc sformalizować swój związek. Wszystko przez to, że nie mieli jeszcze ukończonych 21 lat. Judy Cornwell i John Kelsall Parry powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Heleny w Hangleton.

Myślę, że wyprzedziliśmy czasy i to zadziałało.
Więcej o: