Katarzyna Glinka zapozowała topless na tle Tatr. 45-latka zachwyciła fanów. "Można się zakochać"

Katarzyna Glinka postanowiła wykorzystać uroki zimy i wybrała się na ferie w Tatry. Na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie z pobytu, które zachwyciło fanów, bynajmniej nie tylko z powodu zapierających dech w piersiach widoków na góry.

Katarzyna Glinka to popularna polska aktorka i prezenterka telewizyjna oraz miłośniczka podróży. Ku uciesze fanów aktywna jest również w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje treści ze swojego życia codziennego czy wyjazdów. Tym razem podzieliła się z internautami zmysłowym zdjęciem w tatrzańskiej scenerii.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej pasji do ekstremalnych sportów: "Mam w sobie pozytywnego wariata!" [WYSPORTOWANI]

Katarzyna Glinka odpoczywa w Tatrach. Opublikowała zdjęcie z wanny z widokiem na góry

Katarzyna Glinka po raz kolejny zachwyciła swoich fanów. Korzystając z okazji, że w Polsce trwają ferie, wyjechała odpocząć do Zakopanego, skąd właśnie opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie. Choć niejednokrotnie pokazywała, że uwielbia góry, tym razem podziwia je z pewnej odległości i postawiła na błogi relaks oraz odrobinę lenistwa. Na zdjęciu relaksuje się w wielkiej wannie, która stoi przy dużym oknie z zapierającym dech w piersiach widokiem na Giewont. Aktorka odwrócona jest tyłem do fotografującego, na głowie ma ręcznik, a jej ciało zakrywa jedynie gęsta piana z kąpieli.

Jest BOSKO! Z widokiem na mój ukochany Giewont

- napisała pod postem. O tym, że kocha góry, wspominała już kilkukrotnie. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z tatrzańskich szlaków, czy ze stoków narciarskich, także zagranicznych. 

 

Katarzyna Glinka wzbudziła zachwyt fanów. "Wow, jak w bajce"

Katarzyna Glinka nie ukrywa, że tym razem postawiła na odpoczynek i relaks. Jej zdjęcie w wannie poskutkowało wieloma komplementami, które pojawiły się w komentarzach. Nie brakuje także serduszek. Tylko jedna osoba nie była przekonana co do postawienia wanny przy wielkim oknie.

Przecież tam może ktoś przez okno podglądać
Piękna fotka
Super wyglądasz
Wow jak w bajce, prześlicznie, można się zakochać
Cudownie wyglądasz

- możemy przeczytać pod fotografią. 

Więcej o: