Co zrobić, żeby lustro nie parowało w łazience? Pomoże produkt, który masz już w domu

Jak zapobiec parowaniu lustra w łazience? Oto prosty sposób, o którym zrobiło się głośno w mediach społecznościowych. Potrzebny produkt prawdopodobnie masz już w domu.

Zaparowane lusterka w łazience to powszechny problem. Ich przecieranie pozostawia po sobie zazwyczaj ślad w formie nieestetycznych smug. Wiemy jednak, jak możesz temu zapobiec. 

Zobacz wideo Jak doczyścić szybę lub lustro? Wypróbuj nasz trik z ziemniakiem

Jak zapobiec parowaniu lustra w łazience? Pomoże pianka do golenia

Zaparowane lusterka w łazienkach to zmora wielu osób. Istnieje jednak kilka prostych i tanich domowych sposobów, które mogą okazać się pomocne w takich przypadkach. Jeden z nich zakłada użycie pianki do golenia. Dzięki niemu para nie powinna osiadać na lusterku przez długi czas. 

Co ciekawe, w ostatnim czasie metoda ta robi furorę w mediach społecznościowych - m.in. na TikToku. Co należy zrobić? Oto prosta instrukcja krok po kroku:

  • Piankę do golenia nałóż na suchą szmatkę
  • następnie przetrzyj nią lustro;
  • na koniec wypoleruj wspomnianą powierzchnię.

Jak zapobiec parowaniu lustru? Pomoże produkt, który masz już w swojej kuchni

Okazuje się, że w takich przypadkach pomocny może być także płyn do mycia naczyń. Dodaj niewielką ilość produktu do wody. Gdy otrzymasz pianę, umyj takim roztworem lustru. Na koniec wypoleruj powierzchnię. Aby wzmocnić efekt, powtórzy czynność następnego dnia. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: