Edyta Pazura odsłania pośladki na romantycznym zdjęciu z okazji walentynek. "Jak kadr z Bonda!"

Edyta Pazura od lat tworzy szczęśliwy związek z Cezarym Pazurą. Walentynki to idealny dzień na wyznanie miłości. Gwiazda postanowiła zrobić to na profilu na Instagramie, wstawiając oryginalne zdjęcie, na którym prezentuje pośladki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Pazura wraz z Cezarym niedawno obchodzili swoją 13. rocznicę ślubu. Historia ich związku jest wyjątkowo romantyczna, a para praktycznie na każdym kroku stara się pielęgnować łączące ich uczucie. Małżeństwo nie kryje się również ze swoją miłością w sieci. Na ich profilach w mediach społecznościowych można zobaczyć wiele romantycznych wyznań. Na jedno z nich zebrała się, z okazji święta zakochanych, Edyta Pazura.

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Kinga Rusin 51-letnia Kinga Rusin chwali się "cudowną figurą" w stroju kąpielowym

Historia miłości Edyty i Cezarego Pazury. Od przypadkowego spotkania, po 13. rocznicę ślubu

Cezary Pazura i Edyta Pazura poznali się przypadkowo w pociągu i jak sami przyznali, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Rodzące się między nimi uczucie było tematem mediów i wielu kontrowersji. Wszystko przez fakt, że aktor był już dwukrotnie żonaty, a w momencie poznania się z Edytą nie był jeszcze rozwiedziony z Weroniką Marczuk. Mimo wszelkich przeciwności losu para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 1 maja 2009 roku. Doczekali się trójki dzieci, a pod koniec 2022 roku obchodzili 13. rocznicę ślubu.

 

Edyta Pazura na plaży z Cezarym Pazurą. Miłosny gest z okazji walentynek

Edyta Pazura z okazji walentynek postanowiła udostępnić wyjątkowe zdjęcie z prywatnego archiwum. Gwiazda pozuje na zdjęciu wraz z ukochanym, który trzyma ją na ramieniu. Oryginalny kadr, na którym Pazura odsłania pośladki i jest skierowana tyłem do obiektywu aparatu, spotkała się z entuzjastyczną reakcją ze strony obserwatorów. Gwiazda przy okazji zamieściła wymowne hashtagi:

#porwana #16lattemu #happyvalentinesday

Fani komentują:

Ale ładne pośladki, ogień.
Uwielbiam was.
Dobre zdjęcie, w pierwszej chwili nie mogłem się połapać co i jak.
Zdjęcie od d*** strony. Po co?
Ale piękna fota.
Marzę o takiej miłości…
Yyy trochę jak worek ziemniaków.
Jak kadr z Bonda!

Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka zapozowała topless na tle Tatr. "Można się zakochać"

Więcej o: