65-latka wykluczyła z diety dwie rzeczy i przeszła nieprawdopodobną przemianę. "Nie mogłam uwierzyć"

65-letnia Susan postanowiła zadbać o swoje ciało i diametralnie zmienić całe swoje życie. Jej przemiana jest niewiarygodna, a obecnie kobieta jest przykładem dla innych, którym brakuje wiary w swoje siły, mimo wieku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W internecie pojawia się coraz więcej niezwykłych historii, w których poznajemy niesamowite przemiany. Do jednej z nich zalicza się metamorfoza Susan Guidi, która udowadnia, że wiek to nie jest żadne ograniczenie we wprowadzeniu diametralnych zmian w swoim życiu. Swoją przemianę opisuje w słowach w rozmowie z Daily Mail:

Był czas, kiedy nawet nie chciałam nikomu mówić o moim wieku, ale teraz umieszczam go absolutnie wszędzie, ponieważ jestem taka dumna.
Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Susan Guidi postanowiła schudnąć w grudniu 2020 r., rezygnując z wina i tajskiego jedzenia

65-latka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych pewnego dnia postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Susan Guidi jak sama przyznała, całe życie poświęcała się dla innych, w roli matki, żony oraz babci. W pewnym momencie swojego życia postanowiła zrobić coś dla siebie. Mimo stosowania rozmaitych diet obiecujących spektakularne efekty wciąż pozostawała niezadowolona ze swojego wyglądu. Dręczył ją również jej styl życia, stosowana dieta oraz higiena snu.

Chciałam, aby wygląd zewnętrzny pasował do tego, jak się czułam w środku. Byłam typową kobietą w okresie menopauzy. Miałam tłuszcz wokół brzucha, piłam za dużo wina, jadłam za dużo i źle spałam.

Wszystko zaczęło się w 2020 roku. Zmiany zaczęła od wyrzucenia z diety alkoholu oraz roztropniej zaczęła przyglądać się do jakości tego, co je. Dzięki tym zmianom schudła ponad 25 kg.

W grudniu 2020 zapisałam się do programu, który miał mnie zmienić. I od tamtego czasu nie oglądałam się już za siebie. Zamówiłam profesjonalną sesję fotograficzną dziewięć miesięcy później, aby sprawdzić swoje postępy. Kiedy były zadowalające, postanowiłam, że wystartuję w zawodach sylwetkowych.

65-letnia babcia wygrała zawody kulturystyki. Ćwiczy pięć razy w tygodniu

Kolejnym krokiem w Susan Guidi było zatrudnienie trenerów, którzy pomogli jej przygotować się do występu w zawodach kulturystycznych w październiku 2020 r. Przygotowanie do występu zajęło jej 20 tygodni, a przed występem ćwiczyła nawet do trzech i pół godziny dziennie. Ostatecznie zwyciężyła w kategorii +50 oraz w kategorii nowicjuszek. Kobieta postanowiła, że nie spocznie na laurach, a sport stał się jej sposobem na życie.

Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co będę mogła zrobić, gdy będę miała 80 lat. Kobiety nie mają zbyt wiele przykładów takich jak ja i nie czują się godne tego uczucia, ale chcę im pokazać, że wiek nie ma znaczenia.
Więcej o: