Wstrzyknęła w usta wypełniacz, a po chwili, nie mogła otworzyć oczu ani mówić. "Pierwszy i ostatni raz"

Ingerencja w wygląd zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem powikłań. Przekonała się o tym młoda kobieta o imieniu Emma, która postanowiła wypełnić usta, skuszona ceną zabiegu. To, co stało się potem przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Teraz TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikToku. Można tam również znaleźć wiele treści edukacyjnych, obejmujących różne tematy: od zdrowia po inwestowanie. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Podobnie było w przypadku pewnej młodej dziewczyny, która postanowiła nieco skorygować wygląd swoich ust.

Zobacz wideo Honorata Skarbek stosuje medycynę estetyczną. "Zrobiłam sobie usta"

Usta Emmy urosły do zaskakujących rozmiarów po nieudanym zabiegu medycyny estetycznej

Emma pochodząca z Kentucky w Stanach Zjednoczonych podzieliła się pewną historią, którą określiła jako „najgorsze doświadczenie w swoim życiu". Dziewczyna funkcjonująca na platformie TikTok pod pseudonimem @emmaxc__ zdradziła również, że przez całe dwa dni nie mogła również mówić, a nawet otworzyć oczu. Historia, zaczęła się 29 grudnia, kiedy młoda kobieta udała się do salonu kosmetycznego w celu powiększenia sobie ust. Na początku otrzymała krem znieczulający, a następnie pełną strzykawkę z wypełniaczem do ust. Kobieta zamieściła w klipie również pewną refleksję na temat ceny, która według niej już powinna stanowić dla niej sygnał ostrzegawczy. 

Powinnam była wiedzieć od razu, ponieważ zadzwoniłam do trzech różnych miejsc i wszystkie z nich kosztowały od 700 do 800 dolarów, a ona zapłaciła tylko 348 dolarów.

Emma początkowo była zadowolona z efektów modelowania ust, lecz wszystko zmieniło się zaledwie kilka godzin później. Usta zaczęły puchnąć, co uwieczniła na nagraniu na TikToku. Ich rozmiar był coraz większy, a kobieta czuła "jakby miały zaraz eksplodować".

nieudane wypełnianie ustnieudane wypełnianie ust tiktok.com/@emmaxc__

Na dodatek jej twarz robi się czerwona i równie spuchnięta. Emma, spanikowana postanowiła zadzwonić do miejsca, w którym wykonywała zabieg. Tam usłyszała, że to normalne i nie ma się czym martwić. Gdy zadzwoniła do szpitala, otrzymała pomoc i wskazanie do stosowania leków, dzięki którym opuchlizna zniknęła.

wypełnianie ustwypełnianie ust tiktok.com/@emmaxc__

Młoda kobieta przestrzega teraz inne osoby przed nieoczekiwanymi skutkami poprawek w wyglądzie

Emma żałuje pochopnej decyzji o wstrzyknięciu sobie wypełniacza i przyznaje, że nigdy więcej tego nie zrobi. Po całym doświadczeniu udzieliła również swoim widzom na platformie TikTok rady, mówiąc: 

Upewnij się, że jeśli pójdziesz po wypełniacze do ust, nie jesteś uczulony na nic, na przykład na lidokainę lub coś innego, bo inaczej stanie się z tobą to samo!

Internauci byli zszokowani ekstremalnym obrzękiem ust młodej kobiety. Nie mogli się jednak powstrzymać od wyśmiewania się z jej bocznego profilu.

Wyglądasz jak ta ryba w SpongeBob, ale cieszę się, że czujesz się lepiej.
Nie byłem na to przygotowany.
Masz usta jak kaczka.
Miałabym atak paniki, gdybym tak wyglądała.
Nie ma mowy. To przerażające.
Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni raz.
Więcej o: