Wyeliminowała cukier z diety. Po 6 tygodniach pokazała pierwsze efekty, pozując w bikini

Karina Irby postanowiła zmierzyć się ze swoimi nawykami i na 12 tygodni wyeliminować z diety cukier. W połowie wyzwania podzieliła się z obserwatorami i obserwatorkami na Instagramie osiągniętymi efektami, pozując w bikini. Fani są nimi zachwyceni.

Karina Irby to 33-letnia modelka i projektantka bikini, która zebrała na Instagramie ponad 1,2 miliona obserwatorów. Kobieta postanowiła wziąć udział w pewnym wyzwaniu i wyeliminować z diety cukier na kilka tygodni. Wszystko po to, by udowodnić, że "panuje nad swoimi pragnieniami".

Zobacz wideo Miód jest lepszy od cukru przetworzonego?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zrezygnowała z jedzenia cukru. Efektami chwali się w mediach społecznościowych

Karina Irby udostępniła na Instagramie fotografię, na której pozuje w bikini. Do zdjęcia dodała obszerny opis, przedstawiający historię ostatnich kilku tygodni. 

Robię 12-tygodniowe wyzwanie bez cukru, aby udowodnić sobie, że to ja kontroluję swoje pragnienia, a nie one kontrolują mnie.

Kobieta przyznała, że jest ogromną miłośniczką słodyczy, a kiedy zacznie jeść ulubione ciasteczka, od razu pochłania całą paczkę. Postanowiła to zmienić i na kilka tygodni wprowadzić do diety wyzwanie, podczas którego nie jadłaby w ogóle cukru. Miało jej to pomóc w zapanowaniu nad zachciankami i poprawie nawyków żywieniowych. Irby wspomina, że słodycze pomagają jej zajadać stres, odprężyć się oraz walczyć z niepokojem. Jakie wnioski nasunęły jej się po sześciu tygodniach?

Z dnia na dzień nie tylko czuję się lepiej w swoim ciele, ale także tworzę zdrowszy styl życia. To nie jest wyzwanie odchudzające. Jednak nie ukrywam, że w tym czasie zrzucałem kilogramy, po prostu wprowadzając kilka prostych zmian.

Warto pamiętać, że stosowanie wszelkich diet lub eliminację poszczególnych składników należy skonsultować z lekarzem.

 
 

Wyzwanie Kariny zrobiło wrażenie na obserwatorach i obserwatorkach. Stała się dla nich inspiracją

Wyzwanie, jakiego podjęła się Karina, spotkało się z entuzjastyczną reakcją jej obserwatorek i obserwatorów. Fani w komentarzach dzielili się swoimi historiami, a niektórzy nawet wspominali, że kobieta jest dla nich inspiracją oraz motywacją do działania. 

Pokazujesz, jak wyglądają prawdziwe kobiety, które starają się być zdrowszą wersją siebie. To wspaniałe!
Gratulacje! Próbowałam wiele razy podjąć się takiego wyzwania, ale zawsze odkładam to na później. Zainspirowałaś mnie, dlatego jeszcze raz podejmę próbę - aż mi się uda.
Właściwie przez nieco ponad 2 lata całkowicie odstawiłam cukier i pomogło mi to poczuć się dobrze w swoim ciele, a także dodało mi pewności siebie.
Okej, nie pójdę dzisiaj do sklepu po słodycze... Chcę do ciebie dołączyć.
 
Więcej o: