Posyp i wetrzyj we włosy produkt za 4 zł. W kilka sekund dodasz fryzurze objętości

Bujna, zjawiskowa fryzura to marzenie wielu kobiet. Okazuje się, że szybkimi, domowymi sposobami można uzyskać fantastyczną objętość włosów w kilka chwil. Wystarczy sięgnąć po produkt z kuchennej szafki lub zastosować dwa sprytne triki.

Bujna fryzura z dużą objętością potrafi dodać nam pewności siebie. Nie musisz jednak rezerwować takiego uczesania tylko na specjalne okazje. Za pomocą szybkich, domowych sposobów zwiększysz objętość włosów w kilka chwil. Będą prezentowały się jak po wyjściu od fryzjera, a za niektóre z nich nie zapłacisz za nie nawet złotówki. 

Zobacz wideo Jak użyć prostownicy do zrobienia loków? Tutorial krok po kroku

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sprytne triki na zwiększoną objętość włosów. Postaw na odpowiednią stylizację

Jeśli zależy ci na dużej objętości fryzury, koniecznie zwróć uwagę na technikę suszenia włosów. Niewielka zmiana podczas tej czynności sprawi, że od razu zobaczysz zadowalającą różnicę w ułożeniu pasm. Przede wszystkim możesz zastosować trik, który znany i stosowany jest od lat. Mowa oczywiście o suszeniu włosów z głową skierowaną w dół. Dzięki temu od razu nabiorą objętości, a efekt będzie utrzymywał się nawet do następnego mycia. Wystarczy się nachylić, by włosy opadły w dół i w taki sposób je wysuszyć. Kilka chwil, a uzyskasz objętość bez stosowania dodatkowych kosmetyków.

Objętość na włosach można też łatwo osiągnąć za pomocą stylizacji, czyli przygotowania delikatnych fal. Zakręć je popularnym sposobem na pasek od szlafroka lub wykorzystaj do tego lokówkę. Pokręcone włosy sprawiają, że fryzura nabiera lekkości, a do tego optycznie fale dodają jej objętości.

Jak zwiększyć objętość włosów w kilka sekund? Wystarczy sięgnąć po produkt z kuchni

Nie masz czasu na to, by umyć i wysuszyć włosy, ale zależy ci na bujnej objętości? Sięgnij po produkt z kuchennej szafki. Zadziała jak suchy szampon lub spray teksturyzujący, lecz kosztuje grosze. Mowa oczywiście o mące kukurydzianej. Wystarczy niewielką ilość proszku wetrzeć we włosy, a po kilku sekundach zyskają na objętości. Następnie ułóż pasma tak, jak lubisz. Dzięki temu nie musisz kupować specjalistycznego produktu do stylizacji, a wykorzystasz to, co masz już w domu.

Więcej o: