Sylwia Madeńska z "Love Island" zapozowała nago. Jej "hot zdjęcie" zachwyciło fanów. "Jest ogień"

Sylwia Madeńska z okazji święta zakochanych postanowiła sprawić sama sobie prezent w postaci odważnej sesji zdjęciowej, gdzie zapozowała nago. Przy okazji poruszyła temat nagości. Fani błyskawicznie postanowili skomentować najnowszy post gwiazdy "Love Island. Wyspa Miłości".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Madeńska to celebrytka, która zaistniała dzięki udziałowi w pierwszej edycji programu "Love Island. Wyspa Miłości". Sympatię publiczności zyskała, gdy dała się poznać jako niezwykle żywiołowa, towarzyska oraz otwarta osoba. Celebrytka doszła nawet do finału i wygrała 50 tysięcy złotych. Madeńska świetnie wykorzystała swój czas w show-biznesie i aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie udostępnia relacje z podróży, kulisy pracy jako tancerka oraz chwali się efektami sesji zdjęciowych.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

Sylwia Madeńska pozuje nago z okazji święta zakochanych. Wyjątkowy post tancerki

Tancerka i gwiazda 1. edycji programu "Love Island. Wyspa Miłości" pochwaliła się fanom na Instagramie efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej, z okazji święta zakochanych. Sylwia Madeńska, zapozowała nago, zasłaniając strategiczne miejsca, przy użyciu czerwonego balona w kształcie serca. Przy okazji poruszyła w poście temat nagości, sensualności, erotyki, kobiecości bez żadnych tabu.

Taką sesję powinna podarować sobie każda kobieta, aby zobaczyć, jak jest piękna i wartościowa w swoich oczach, bo gdy w to uwierzy - to samo zobaczą inni.
 

Reakcja internautów na odważne kadry Sylwii Madeńskiej. W komentarzach, aż zawrzało

Programy randkowe cieszą się w Polsce ogromną popularnością. "Love Island. Wyspa Miłości" przyniósł Sylwii Madeńskiej ogromną rozpoznawalność, a jej losy na instagramowym profilu śledzi już ponad 252 tysiące osób. Ostatni post tancerki z okazji walentynek spotkał się ze sporą reakcją ze strony internautów, którzy komentują.

Pięknie wyglądasz.
Jest ogień. Niby nic nie widać, ale wyobraźnia działa.
Jesteś piękna i młoda.
Hot zdjęcie
Po takich zdjęciach kobiety rozkwitają.
Kobieco, sensualnie, a jednocześnie z odrobiną pikanterii
Więcej o: