58-letnia Aneta Kręglicka zachwyca w stylizacji z dekoltem do pępka. "Jak osiemnastolatka"

Pracowała dla nowojorskich agencji modelek, założyła fundację propagującą zdrowy styl życia i była jurorką finału Miss World 2006. Dziś Aneta Kręglicka zajmuje się biznesem, jednak nadal jest aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno zachwyciła fanów umieszczonym na profilu zdjęciem z przeszłości.

34 lata temu Aneta Kręglicka zdobyła tytuł Miss Świata. Od tamtej pory zrobiła zawrotną karierę. Dziś skupia się na biznesie, lecz nadal chętnie udziela się publicznie. Na Instagramie śledzi ją niemal 100 tysięcy osób. Niedawno umieściła na profilu zdjęcie z mocno odsłoniętym dekoltem.

Zobacz wideo Wieczna młodość gwiazd Hollywood. Oni nie zmieniają się mimo upływu czasu [Popkultura]

Kręglicka opublikowała zdjęcie z młodości. "Sentymentalnie"

Aneta Kręglicka kończy w tym roku 58 lat, lecz wciąż może pochwalić się nienaganną sylwetką. Na Instagramie niedawno zamieściła zdjęcie, na którym odsłoniła umięśniony brzuch. Fani nie mogli wyjść z podziwu nad świetną formą modelki. Na kolejnych zdjęciach Kręglicka postanowiła wrócić do przeszłości. Zamieściła fotografie z podpisem "Hej Girl. Sentimental".

Zmysłowe zdjęcia w złotej, błyszczącej stylizacji z głębokim dekoltem wywołały zachwyt w komentarzach. Kręglicka pozuje na nich z lekko rozwichrzonymi włosami, które dodają uroku. Na szyi widać ozdobny naszyjnik. Trzeba przyznać, że na fotografiach modelka wygląda zjawiskowo, o czym można również przeczytać w licznych komentarzach jej na profilu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Zmysłowe zdjęcie wywołało wiele komentarzy. "Czapki z głów"

Fani są zachwyceni i chętnie komentują najnowsze zdjęcia na profilu modelki.

Nieziemsko wygląda Pani na tym zdjęciu.
Taka Aneta to mi się podoba.
Super styl i klasa. Jak zawsze piękna, więc nic dodać, nic ująć. Czapki z głów, petarda jak osiemnastolatka. Pozazdrościć! Delicja.
Jak to pani robi, że zawsze pięknie wygląda?
Piękno tego zdjęcia to Pani zasługa. Fotograf zatrzymał je tylko w czasie.
I jak to się Pani udaje, że te zdjęcia są tak przeurocze? Proszę uchylić rąbka tajemnicy. 
 
Więcej o: