Oto cztery najwierniejsze znaki zodiaku. Możesz im bezgranicznie zaufać. Nie w głowie im skoki w bok

Niektórzy wierzą, że znak zodiaku może mieć wpływ na to, jakie masz podejście do związków. Romansowanie na boku, profil na portalu randkowym i potajemne schadzki? Nic z tego! Te cztery znaki zodiaku brzydzą się zdradą, a wierność wobec partnera jest dla nich najważniejsza.

Zdrada to najgorsza rzecz, jaka może przytrafić się w związku. Niszczy zaufanie i bardzo często prowadzi do zakończenia relacji. Gdy poznajemy nową osobę, zastanawiamy się, czy będzie nam wierna. Okazuje się, że astrologia może trochę pomóc w tej kwestii. Warto jednak podchodzić do takich wierzeń z dystansem. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Dla raka ukochana osoba to priorytet. Ceni sobie stabilność

Pierwsze miejsce w rankingu zdecydowanie należy do raka. Raki są lojalne i oddane, a rodzina jest dla nich największą wartością. Osoba spod znaku raka zazwyczaj jest bardzo wrażliwa i długo przeżywa zawody miłosne. Gdy już się z kimś wiąże, to z nadzieją, że to miłość do grobowej deski. Nie w głowie jej przelotne romanse i skoki w bok.

Nikt nie kocha tak mocno, jak byk. Stawia partnera na pierwszym miejscu

Gdy byk się zakocha, będzie trwał przy partnerze na dobre i złe. Wyróżnia go oddanie, troskliwość i dobre serce. Związek ma dla niego dużą wartość. Wierzy w miłość na całe życie i pragnie trwałej relacji, opartej na wierności i lojalności. W większości przypadków zdrada jest dla byka niewybaczalna, dlatego on sam nie potrafiłby tego zrobić drugiej osobie.

Uczuciowe ryby. Nawet nie myślą o zabawie z kimś innym

Osoba spod znaku ryb jest wrażliwa i bardzo oddana. Nie chce sprawiać przykrości komuś, kogo darzy uczuciem. Ryby są wierne i wybaczają błędy swoim partnerom. Kiedy się zakochują, całą swoją energię wkładają w pielęgnowanie związku. Są zapatrzone w ukochaną osobę i nie widzą poza nią świata. Marzą o prawdziwej miłości.

Uporządkowana panna. Z nią stworzysz poważny związek

Osoba spod znaku panny jest lojalna i uczciwa. Często dąży do stabilnej relacji, w której otoczy opieką drugą połówkę. Tego samego oczekuje od swojego partnera. Panna nie wyobraża sobie związku bez miłości ani seksu bez zobowiązań. W jej romantycznej wizji miłości nie ma miejsca na zdradę. Jeśli chce zaszaleć, szaleje z żoną lub mężem.

Więcej podobnych treści przeczytasz na Gazeta.pl

Więcej o: