Pączki na tłusty czwartek 2023. Biedronka, Lidl czy Kaufland. Gdzie najtaniej kupisz pączki?

Na to święto z niecierpliwością czekają miłośnicy słodkości. Z okazji tłustego czwartku wiele sklepów przygotowało promocje. Jeśli chcesz wiedzieć, po ile będą pączki w Biedronce w tłusty czwartek, i z jakim nadzieniem znajdziesz je w Lidlu oraz Kauflandzie, to dobrze trafiłeś.

Tłusty czwartek to jedno ze świąt, które cieszy się niebywałą popularnością, a wiele osób nie może się go wprost doczekać. Z tej okazji wiele sklepów przygotowało kuszące promocje na smakowite pączki oraz inne słodkości, w tym donuty oraz faworki. Gdzie warto się wybrać na czwartkowe zakupy?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Galaktyczne, kolorowe, pyszne - najlepsze pączki i donaty na tłusty czwartek

Biedronka: pyszne słodkości na tłusty czwartek 2023. Już od 2,18 zł

W Biedronce znajdziesz ogromny wybór pączków z różnymi nadzieniami, polewami oraz dodatkami. Ich ceny zaczynają się już od 2,18 zł. Oprócz tradycyjnych słodkości, takich jak pączek z różą, znajdą się także takie z adwokatem, czekoladą czy powidłami śliwkowymi. Miłośników polskich wypieków z pewnością zainteresuje pączek z nadzieniem karpatkowym w cenie 2,99 zł za sztukę. Jeśli natomiast nie przepadasz za tradycyjnymi pączkami, wszystkie donuty kupisz w promocji 8+4 gratis. 

Tłusty Czwartek w BiedronceTłusty Czwartek w Biedronce Screen z biedronka.pl/pl/tlusty-czwartek

Tłusty Czwartek w BiedronceTłusty Czwartek w Biedronce Screen z biedronka.pl/pl/tlusty-czwartek

Lidl: pączki na tłusty czwartek. Im więcej kupisz, tym mniej zapłacisz

Prawdziwą gratkę dla łasuchów przygotował Lidl. Promocja "wielkie pączkowanie" ucieszy każdego, kto w tłusty czwartek musi zaopatrzyć się w sporą ilość słodkości. Przy zakupie sześciu pączków z nadzieniem wieloowocowym zapłacisz 89 groszy za sztukę, przy zakupie dwunastu będzie to 65 groszy, a kupując dwadzieścia cztery - 39 groszy. Oprócz tego w ofercie znajdziesz też smaczne pączki od 2,29 zł do 2,79 zł, w tym także wegetariańskie, oraz pyszne faworki. Dostępna będzie również promocja na donuty 4+2 gratis.

Tłusty Czwartek 2023 w LidluTłusty Czwartek 2023 w Lidlu Screen z lidl.pl

Tłusty czwartek 2023 w LidluTłusty czwartek 2023 w Lidlu Screen z lidl.pl

Kaufland: kup jeden a drugi dostaniesz gratis. Smaczne wypieki na tłusty czwartek

Korzystną ofertę na smakowite pączki znajdziesz też w Kauflandzie, gdzie przy zakupie jednego z nadzieniem wieloowocowym, drugi dostaniesz gratis. Oprócz tego w ofercie znajdziesz także pączki z powidłami śliwkowymi czy adwokatem.

Tłusty czwartek 2023 w KauflandzieTłusty czwartek 2023 w Kauflandzie kaufland.com

Więcej o: