Ma 62 lata i wnuki. Na co dzień łamie stereotypy, eksponując nogi w szpilkach i spódniczkach mini

Mark Bryan ma 62 lata i nietypową pasję. Mężczyzna na co dzień nosi gustowne szpilki i spódniczki, a efekty swoich stylizacji na bieżąco prezentuje na Instagramie. Obserwuje go już ponad 617 tys. osób. "Dziękuję, że jesteś i sprawiasz, że ludzie szczerze się uśmiechają".

Mark Bryan pochodzi z Teksasu, jednak na co dzień mieszka z rodziną w Niemczech. Wraz z żoną doczekali się córek i wnuków. Mężczyzna ma 62 lata i pasję, którą z zaangażowaniem dzieli się w sieci — na instagramowym koncie prezentuje stylizacje, o których często jest bardzo głośno. Wszystko ze względu na niecodzienny dobór butów i ubrań poniżej talii.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Justyna Steczkowska ma problem z kręgosłupem przez chodzenie na szpilkach? „Abstrakcja"

Ma 62 lata i wnuki. Na co dzień łamie stereotypy nosząc szpilki i spódnice

Mark Bryan jest inżynierem ze specjalnością w robotyce, który na co dzień inspiruje internautów łamiąc stereotypy. Nietypowy dobór codziennych stylizacji sprawia, że podziwia go wielu fanów. Dziś konto na jego Instagramie obserwuje już ponad 617 tys. osób, a liczba ta wciąż rośnie. Mężczyzna otwarcie przyznaje, że preferuje "męski" ubiór powyżej talii, podczas gdy poniżej stawia na gustownie dobrane szpilki i spódnice w różnych długościach. - Jestem w wieku, w którym nie obchodzi mnie, co inni ludzie o mnie myślą. Albo mnie lubią, albo nie — wyznał w 2021 r. w rozmowie z portalem "Interview".

Mężczyzna odkrył w sobie pasję do ubierania szpilek i spódnic około 40 lat temu. Dziś ma wsparcie żony, jednak kobieta sceptycznie podchodzi do zdobytej przez niego sławy. Nie przeszkadza mu to jednak w dalszych działaniach i inspirowaniu innych. - Myślę, że tym, co naprawdę mnie napędza, są ludzie, którzy mówią, że pomagam im widzieć rzeczy w taki sposób, w jaki zawsze chcieli je widzieć, ale się bali — powiedział.

 

Dorota Szelągowska o walentynkach Dorota Szelągowska pokazała tatuaż. Fani zaniepokojeni jej wpisem. "Mocno przytulam"

Internauci podziwiają odwagę mężczyzny. W sieci nie brakuje wspierających komentarzy

Pod najnowszym postem Marka Bryana na Instagramie nie zabrakło pozytywnych komentarzy. Internauci podziwiają mężczyznę i wspierają go w byciu sobą oraz noszeniu tego, w czym czuje się najlepiej.

Piękno nie polega na posiadaniu ładnej twarzy. Twój uśmiech, Mark, jest świadectwem 'gustownego' dopasowania twoich ubrań i butów.
Po prostu cię uwielbiam. Dziękuję, że jesteś i sprawiasz, że ludzie szczerze się uśmiechają.
Wow, to jest naprawdę stylowe.
Ta spódnica absolutnie przemawia do mojej duszy.
Ten styl jest rewelacyjny. Uwielbiam go, a buty są piękne.

Odmówiła zaśpiewania hymnu ku czci ajatollaha w szkole. Pobili ją na śmierć Odmówiła zaśpiewania hymnu ku czci ajatollaha w szkole. Pobili ją na śmierć

Więcej o: