Ostatnia cyfra roku urodzenia kryje zaskakujące informacje. Mówi o tobie więcej niż przypuszczasz

Niektórzy wierzą, że znaki zodiaku mogą powiedzieć wiele o naszym charakterze. Inni twierdzą, iż znaczenie ma również rok urodzenia. Okazuje się, że zwracając uwagę na ostatnią cyfrę można wyciągnąć interesujące wnioski. Czy rzeczywiście wpływa na usposobienie?

Wiele osób szuka sposobów na głębsze poznanie swojego charakteru. Choć zadanie nie jest proste, niektórym pomaga zwrócenie uwagi na ostatnią cyfrę w roku urodzenia. Okazuje się, że to właśnie ona może mówić o nas wiele. Pamiętaj, by do zabawy podchodzić z dystansem i przymrużeniem oka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - koziorożec

Ostatnia cyfra roku urodzenia kryje zaskakujące informacje. Co o tobie mówi?

  • 0 - Często reprezentuje szczodrość i brak zainteresowania dobrami materialnymi. Dla tych osób zazwyczaj nie liczą się pieniądze, a dużo większą wagę przykładają do przyjaźni i znajomości. Zazwyczaj nie podejmują zbędnego ryzyka.
  • 1 - Zdarza się, że lubią robić wszystko samodzielnie. Proszenie innych o pomoc nie leży w ich naturze. Często kieruje nimi przeświadczenie, że same zrobią wszystko najlepiej. Bywają bardzo pewne siebie.
  • 2 - Lubią podejmować działania w grupie i często ich decyzje determinowane są zdaniem innych. Są empatyczne, a także wrażliwe na krzywdę innych. To zaufani przyjaciele.
  • 3 - Często pogrążają się w marzeniach i własnych myślach. Mają wysoko rozwiniętą wyobraźnię i humor, dzięki czemu zazwyczaj zyskują uznanie w towarzystwie. Mogą być dobrymi doradcami.
  • 4 - Zazwyczaj postrzega się je jako przyjacielskie, towarzyskie i godne powierzenia tajemnic. Towarzystwo je lubi, bo dzielą się pomysłami i dobrymi poradami. Bywa, że rozpiera je niesłabnąca energia.

Co oznacza ostatnia cyfra roku urodzenia? Mówi więcej niż przypuszczasz

  • 5 - Zdarza się, że zwracają większą uwagę na potrzeby innych niż swoje. Cechuje je bezinteresowność i naturalne dobro. Chętnie dzielą się nimi z innymi.
  • 6 - Liczą się dla nich prawidłowe i przyjazne relacje. Rzadko się kłócą, jednak nie lubią kłamstwa. Szczerość mogą stawiać ponad wszystkim.
  • 7 - Siódemki zazwyczaj są szczęśliwe. To dobrzy przyjaciele, którzy wierzą, że inni mogą na nich polegać. Zazwyczaj nie lubią się nudzić i są prekursorami w wymyślaniu nowych, aktywnych rozrywek.
  • 8 - Bywają pracowite i skupione. Praca może mieć dla nich bardzo duże znaczenie. Często przewodzą grupie, co zawdzięczają niesłabnącym ambicjom.
  • 9 - Zazwyczaj są pełne empatii i współczucia dla ludzi, których nie boją się obdarzyć potrzebną pomocą. Są pracowite i skrupulatne, przez co często zwracają uwagę na detale. Dążą do osiągnięcia doskonałości.
Więcej o: