Są razem prawie 7 lat, a ludzie wciąż nie wierzą w ich miłość. Wszystko z powodu wagi kobiety

Dani i Tbell są razem już niemal 7 lat, a w mediach społecznościowych dzielą się swoją codziennością. Bywa, że muszą mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami dotyczącymi ich związku. Wiele osób nie wierzy w szczerość ich uczuć z powodu wagi kobiety.

Danielle jest modelką plus size, influencerką oraz uczy innych pewności siebie. Wraz z partnerem prowadzi kanały na YouTube oraz TikToku, które cieszą się ogromną popularnością. Dzielą się w nich swoją codziennością, pracą, stylizacjami i podróżami. Niestety wciąż znajdują się osoby, które nie wierzą w ich miłość. Dlaczego?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Malinowska o body positive. "Znam piękne modelki plus size"

Choć są w wieloletnim związku, ludzie nie wierzą w ich miłość. Wciąż mierzą się z przykrymi komentarzami

Dani i Tbell są razem od niemal siedmiu lat. W sieci chętnie dzielą się swoją codziennością, podróżami czy stylizacjami, a publikowane przez nich treści cieszą się ogromną popularnością. Niestety, wśród pozytywnych komentarzy zdarzają się też nieprzychylne, głównie dotyczące ich związku. Okazuje się bowiem, że niektórzy nie wierzą w szczerość ich związku, ponieważ Tbell jest niezwykle wysportowany, a Dani to modelka plus size. Choć kobieta dobrze czuje się w swoim ciele, a jej partner niejednokrotnie powtarza, że kocha ją całą, niedowiarków nie brakuje. - Ludzie cały czas nas osądzają, ale nie obchodzi mnie to — przyznała Dani. W odpowiedzi na przykre słowa publikują filmiki, które mają utrzeć im nosa.

Co sprawia, że Danielle jest dla mnie idealna? Po prostu jest

- powiedział Tbell na jednym z nagrań udostępnionych na ich Instagramie.

Kiedy myśleli, że nie wytrzymam tygodnia z grubą dziewczyną, a minęło pięć lat

- napisali na filmie z 2021 roku.

Para ma również wielu fanów. "Jesteście niesamowici"

Na szczęście, mimo że para regularnie musi mierzyć się z przykrymi uwagami, a niekiedy po prostu z hejtem, nie brakuje internautów, którzy im kibicują. Niektórzy dziękują również za nagrania, które pokazują, że można być szczęśliwym i zakochanym niezależnie od cyferki na wadze.

Dziewczyno, jesteś oszałamiająca.
Wasza miłość i szacunek do siebie są niesamowite.
Absolutnie niesamowita para, kocham ich.
Pomogłaś mi nauczyć się kochać swoje ciało.
Ludzie po prostu muszą hejtować... Jesteście niesamowici!

- możemy przeczytać pod filmikami.

 
Więcej o: