Ma 15 tysięcy kolczyków, część w okolicach intymnych. W wolnym czasie chodzi po tłuczonym szkle

Elaine Davidson posiada jeden z najbardziej imponujących i zaskakujących rekordów. Kobieta może się pochwalić posiadaniem największej ilości kolczyków na swoim ciele. Co ciekawe, to nie koniec jej przygody z piercingiem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Guinness World Records (GWR) to książka informacyjna publikowana co roku w różnych językach na całym świecie. Wymienia światowe rekordy osiągnięć człowieka i skrajności świata przyrody. Jedną z osób, która się w niej znajduje jest Elaine Davidson. Jej osiągnięcie budzi wiele emocji wśród ludzi, lecz ona jeszcze nie skończyła swojej przygody z przekłuwaniem.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk odpowiada na pytania fanów. Nosi kolczyki po słynnej mamie

Najbardziej przekłuta kobieta ma ponad 15 000 kolczyków. To nie koniec jej przygody z piercingiem

Elaine Davidson ma 56 lat i na co dzień mieszka w Edynburgu, lecz pochodzi z Brazylii. Kobieta jest rekordzistą Guinnessa w największej liczbie kolczyków. Pierwszy piercing zrobiła sobie w 1997 roku. Obecnie na jej ciele znajduje się ponad 15 tysięcy kolczyków i jest przekonana, że osiągnie 20 tysięcy w przyszłości i wciąż do tego dąży. Pragnie tym utrzymać tytuł rekordzistki w swojej kategorii. Waga wszystkich akcesoriów i biżuterii szacowana jest na ponad trzy kilogramy. Davidson, zdradziła również, że ponad 3500 z nich znajduje się w jej pochwie, a łącznie została przebita 4225 razy.

 

Kim jest Elaine Davidson? Na jej ciele znajduje się najwięcej kolczyków według Guinessa

Elaine Davidson w przeszłości pracowała jako pielęgniarka i prowadziła swoją restaurację, teraz aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie zadziwia swoim wyglądem wielu internautów. Po raz pierwszy pobiła rekord w maju 2000 roku. Urzędnik Księgi Rekordów Guinnessa znalazł wtedy 462 kolczyki w różnych częściach jej ciała, w tym 192 na samej twarzy. Występując w programie This Morning ITV, wyjaśniła, że osiągnięcie tego kultowego wyczynu było aspiracją na całe życie.

Co ciekawe rekordzistka nigdy nie zdejmuje swoich pierścionków i ćwieków, przekłuwanie jest dla niej bezbolesne i, co zaskakujące, nie przeszkadza jej w spokojnym spaniu. Kobieta, posiada również kilka innych talentów. Davidson np. sypia na łóżku z gwoździ, chodzi po ogniu i leży na potłuczonym szkle, a także posiada czarny pas w judo, który zdobyła w Japonii.

 
Więcej o: