51-letnia Kinga Preis przeszła metamorfozę. Pozbyła się jednego nawyku i schudła 15 kg

Kinga Preis jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Niedawno zaskoczyła fanów i przeszła prawdziwą metamorfozę. Udało jej się chudnąć kilkanaście kilogramów. Czemu zawdzięcza taką zmianę?

Kinga Preis zagrała w wielu hitowych produkcjach jak: "Karol. Człowiek, który został papieżem", "Ojciec Mateusz" czy "Dom zły". Sześciokrotnie zdobyła Polską Nagrodę Filmową, znaną także jako Orzeł. Aktorka postanowiła zadbać o zdrowie, a wprowadzone zmiany sprawiły, że schudła aż 15 kg. Jak jej się to udało?

Zobacz wideo Co dorośli powinni robić częściej i co to znaczy być na diecie?

Kinga Preis schudła 15 kilogramów. Czemu zawdzięcza tak spektakularny sukces?

Metamorfozy gwiazd od zawsze wzbudzają zainteresowanie mediów. Nie inaczej było w przypadku Kingi Preis, która schudła aż 15 kilogramów. Czemu zawdzięcza tak świetny efekt? Choć media spekulowały o przyczynach tak dużego spadku wagi, okazało się, że aktorka od wielu lat była nałogową palaczką. Gdy zerwała z nałogiem, postanowiła poprawić również nawyki żywieniowe.

Zaczęła stosować diety sokowe, które oczyszczają organizm z toksyn, ale również pomagają w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Postawiła na owoce i warzywa, które są podstawą zdrowego odżywiania. Dzięki temu aktorka zyskała więcej energii do działania i poczuła się znacznie lepiej.

Pamiętajmy, aby przed rozpoczęciem diety zasięgnąć specjalistycznej porady i dostosować plan żywienia do naszych potrzeb i organizmu. Kilka miesięcy temu amerykański miesięcznik "U.S. News & World Report" opublikował nowy ranking diet 2022 uznanych za najzdrowsze.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Aktorka o operacjach plastycznych. "Podobają mi się moje zmarszczki"

Kojarzona z naturalnością Kinga Preis odniosła się również do kwestii operacji plastycznych. W jednym z wywiadów przyznała, że nie zamierza korzystać z usług gabinetów medycyny estetycznej.

Podobają mi się moje zmarszczki wokół oczu i nie cierpię z tego powodu, że jest ich coraz więcej. (...) Nie chcę operacji plastycznej, która sprawi, że przestanę być podobna do samej siebie.
Więcej o: