Na widowni "Mam talent" polały się łzy. Występ 18-latki bez rąk sprawił, że publiczność "miała dreszcze"

Vitoria Bueno od lat pielęgnuje pasję, którą postanowiła podzielić się ze światem. Jej występ w programie "America's Got Talent: All Stars" przeszedł wszelkie oczekiwania. Widzowie i jurorzy nie kryli wzruszenia, a internauci wciąż są pod ogromnym wrażeniem umiejętności 18-latki.

Vitoria Bueno urodziła się z wadą genetyczną. Choć nie ma rąk, to nie powstrzymało jej przed spełnianiem marzeń. 18-latka wystąpiła w programie "America's Got Talent: All Stars", prezentując światu niezwykły talent. Zatańczyła do piosenki "You Say" z repertuaru Lauren Daigle, co wzbudziło w jurorach i widzach wiele emocji.

Zobacz wideo https://www.gazeta.pl/0,0.html#e=LinkPrLead

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Urodziła się z wadą genetyczną. To nie powstrzymało jej przed rozwijaniem pasji

Vitoria Bueno pochodzi z Brazylii. Choć nie ma rąk, świetnie radzi sobie z codziennością i wciąż dąży do realizacji celów oraz spełniania marzeń. - Urodziłam się z wadą genetyczną. Dla mnie całkowicie normalne jest używanie stóp do robienia różnych rzeczy. Jem nimi, myję zęby, czeszę włosy. Radzę sobie z moją niepełnosprawnością - powiedziała podczas rozmowy z jurorami programu "America's Got Talent: All Stars".

Mama zauważyła, że, mimo przeciwności, córka świetnie sobie radzi z wieloma czynnościami i postanowiła zabrać ją na zajęcia taneczne. Gdy Victoria miała 5 lat, zaczęła przygodę z baletem, który od razu stał się jej ogromną pasją. Dziewczyna postanowiła podzielić się nią ze światem. Gdy realizatorzy programu "America's Got Talent: All Stars" zaprosili ją do udziału, od razu się zgodziła.

Widzowie i jurorzy byli wzruszeni. Występ Victorii wzbudził wiele emocji

W programie "America's Got Talent: All Stars" Vitoria Bueno zatańczyła do piosenki "You Say" z repertuaru Lauren Daigle. Jej występ poruszył nie tylko jurorów, lecz także osoby siedzące na widowni, które nie kryły łez wzruszenia. Po zakończonym pokazie dziewczyna otrzymała owacje na stojąco, co wzbudziło w niej wiele emocji. - Gdy występowałaś, zapadła kompletna cisza. Całe Stany i cała Brazylia będą ci kibicować - powiedział juror, Simon Cowell.

Victoria zajęła trzecie miejsce w tym odcinku, co niestety nie zagwarantowało jej miejsca w finale programu. Zyskała za to uznanie milionów widzów, którzy nie kryją zachwytu jej talentem. Tańcem 18-latki poruszeni są również internauci, którzy chętnie zostawiają komentarze pod materiałem z występu.

Równowaga, którą jest w stanie osiągnąć za pomocą samego rdzenia i nóg, jest zdumiewająca! Ramiona tancerzy są nie tylko ozdobą, ale pomagają napędzać ciało i utrzymywać równowagę. Niezwykły talent.
Nie ma rąk, ale ma skrzydła do latania i to jest jej pewność siebie! Absolutnie piękna.
Jej występ sprawił, że mam dreszcze.
Jako była tancerka baletowa podziwiam jej występ, po prostu nie mogę pojąć, jak poradziła sobie bez pomocy rąk. Naprawdę niesamowite!
 
Więcej o: