57-letnia aktorka zapozowała zupełnie nago. Internauci okrzyknęli ją "najpiękniejszą boginią"

Liz Hurley, gwiazda Austin Powers, zachwyciła swoich fanów zupełnie nagim zdjęciem z okazji walentynek. 57-letnia aktorka zapozowała na niezaścielonym łóżku, z puszystą poduszką ukrywającą jej wdzięki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Światowej sławy Elizabeth Hurley jest aktorką, która jest najbardziej znana z roli Vanessy Kensington w "Austin Powers: International Man of Mystery". Aktorka w tym roku będzie świętować swoje 58.urodziny. Gwiazda wciąż może pochwalić się świetną formą i smukłą sylwetką. Hurley nie boi się odważnych sesji zdjęciowych, na co dowodem jest ostatni wpis aktorki z okazji święta zakochanych.

Zobacz wideo Prawniczka, modelka, trenerka personalna. Oto, kim są żony i partnerki polskich skoczków narciarskich

Liz Hurley rozebrała się do wyjątkowej sesji zdjęciowej z okazji walentynek

57-letnia Liz Hurley, urodzona w Basingstoke postawiła zaprezentować się swoim fanom na Instagramie w nieco odmiennej wersji. Aktorka z okazji walentynek, zapozowała nago. Gwiazda leży na łóżku, z puszystą poduszką, zakrywającą jej wdzięki. Hurley zachwyca pięknie wystylizowaną fryzurą oraz mocnym makijażem. Dodała również opis "Szczęśliwych walentynek" wraz z serią emotikonów z czerwonymi sercami.

 

Reakcja internautów na śmiałe kadry 57-letniej aktorki. Fani są zachwyceni

Aktorka poprzez regularną publikację wielu postów na swoim profilu na Instagramie zyskała spore grono obserwatorów, liczące już ponad 2,5 miliona osób. Przez swoich fanów Elizabeth Hurley szybko została okrzyknięta "najpiękniejszą i seksowną boginią", gdy opublikowała odważne, rozbierane zdjęcia. zdjęcie zebrało ponad 119 tysięcy polubień, a pod nim tysiące komentarzy.

Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek dla najpiękniejszej seksownej bogini, jaka kiedykolwiek istniała, uroczej Elizabeth Hurley.
Moje serce dosłownie przestało bić.
Najdoskonalsza kobieta na świecie
Wciąż i na zawsze jesteś najpiękniejszą kobietą na ziemi
Naprawdę myślę, że z wiekiem stajesz się bardziej seksowna i piękniejsza.
Mimo lat zachowałaś młodość.
Więcej o: