Joanna Krupa wygina się w wyciętym body. Fani patrzą i nie wierzą. "Najgorętsza 43-latka na ziemi"

Joanna Krupa pochwaliła się efektami wyjątkowej sesji zdjęciowej. Na profilu na Instagramie wstawiła nagranie, na którym wygina się przed obiektywem aparatu w dopasowanym body. Całość zachwyciła wiernych fanów modelki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Krupa, znana większości jako prowadząca jeden z flagowych programów telewizyjnych "Top Model", rozwija swoją karierę zawodową również jako modelka. Gwiazda wciąż bierze udział w wielu sesjach fotograficznych. Ostatnimi efektami zachwyciła również za sprawą dobranej stylizacji oraz rozmaitych póz, które przybierała przed obiektywem aparatu.

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak. Kiedyś blisko się przyjaźniły

Wyjątkowe nagranie z sesji zdjęciowej. Joanna Krupa przybiera oryginalne pozy do zdjęć

Joanna Krupa oprócz wychowywania córki znajduje również czas na spełnianie się jako modelka. 43-latka mimo wieku, wciąż może pochwalić się zjawiskową formą i smukłą sylwetką, co widać na ostatnim nagraniu z Instagrama. Prowadząca "Top Model" ma na sobie czarne i mocno dopasowane body, które podkreśliło wdzięki figury. Do stylizacji dopasowała wysokie, czarne kozaki na obcasie. Przybierając rozmaite pozy i wyginając się przed aparatem, w tle można usłyszeć piosenkę Miley Cyrus "Flowers". Modelka zamieściła również inspirujący opis do nagrania.

Bądź głupi. Bądź zabawny. Bądź inny. Bądź szalony. Bądź sobą, bo życie jest zbyt krótkie, żeby być czymś innym niż szczęśliwym.
 

Reakcja internautów na śmiałe pozy modelki na nagraniu. Joanna Krupa zachwyca

Joanna Krupa może liczyć na wsparcie ze strony swoich fanów. Modelka świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z gronem 1,8 miliona osób kulisami życia prywatnego oraz zawodowego. Zmysłowe nagranie nie pozostało bez komentarza ze strony internautów.

Po 40-stce też można.
Ideał kobiety. Najpiękniejsza blondynka na świecie.
Ja tak patrzą i nie wierzę, co się dzieje.
Przepiękne są Pani te sesje.
Jest Pani przepiękną kobietą!
Najgorętsza 43-latka na ziemi.
 
Więcej o: