Ola Żebrowska pokazała zdjęcia męża sprzed lat: Żałuję, że nie znaliśmy się wtedy

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny rozbawiła do łez internautki oraz internautów. Nawiązując do różnicy wieku między nią a Michałem Żebrowskim, udostępniła jego zdjęcia sprzed lat. Zdementowała plotki i pokazała, jak ona wyglądała w tamtym czasie. Hit!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Aleksandra Żebrowska nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po rosnącej liczbie obserwujących ją osób. Ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej naturalność, poczucie humoru oraz ogromny dystans. Aktualnie na Instagramie żonę Michała Żebrowskiego śledzi już ponad 368 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Ola Żebrowska pokazała zdjęcia sprzed lat. "Potem przypominam sobie, że to ja wtedy"

Aleksandra i Michał Żebrowscy to jedna z bardziej lubianych i rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Są małżeństwem od 2009 roku, a owocem ich miłości jest czwórka dzieci. - Wpadliśmy na siebie i od tego się zaczęło. Pijąc kawę, spojrzałem na nią i zrozumiałem, że naprzeciw mnie siedzi moja przyszła żona - powiedział "Elle" Michał Żebrowski. - Kiedy się zaręczyliśmy, miałam 21 lat. Moja rodzina przeprowadzała się akurat za granicę, zbiegło się to więc z przymusowym usamodzielnieniem, bo do tej pory mieszkałam z rodzicami. Miałam świadomość, że rozpoczynam nowy etap w moim życiu, na pewno bardziej dorosły. Rok później byliśmy po ślubie - powiedziała kiedyś Ola Żebrowska w rozmowie z "Plejadą".

Ostatnio Ola Żebrowska postanowiła zdementować plotki na temat tego, że poznali się z Michałem Żebrowskim, gdy miała 5 lat. - Poznaliśmy się dopiero kiedy miałam 18 lat, a Michał 33, a POZNALIŚMY się, kiedy ja miałam 21, a Michał 36 - zaznaczyła. Udostępniła także na instagramowej relacji jego zdjęcia sprzed lat. - Czasami żałuję, że nie znaliśmy się wtedy... Albo wtedy - napisała. Następnie, po raz kolejny pokazując ogromny dystans i poczucie humoru, opublikowała swoje zdjęcie z tamtego czasu. - Ale potem przypominam sobie, że to ja wtedy - dodała. 

Ola Żebrowska pokazała zdjęcia męża sprzed latOla Żebrowska pokazała zdjęcia męża sprzed lat https://www.instagram.com/olazebrowska/

Udostępniła także kadr z filmu "Ogniem i mieczem", gdzie wkleiła swoją głowę z poprzedniego zdjęcia, w miejsce głowy filmowej Heleny. 

Ola ŻebrowskaOla Żebrowska https://www.instagram.com/olazebrowska/

Więcej o: