Sylwia Bomba opublikowała filmik z opisem "pączek w szpilkach". Internauta: Teraz co najwyżej faworek

Sylwia Bomba z okazji tłustego czwartku postanowiła zaprezentować wyjątkowe nagranie, na którym zaprezentowała się w odmienionym wydaniu. Przy okazji zachwyciła internautów niezwykłym dystansem do siebie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sylwia Bomba to influencerka i celebrytka, której popularność przyniósł udział w programie TTV, "Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia jest jedną z dłużej występujących osób. W programie towarzyszy jej koleżanka, Ewa Mrozowska. Gwiazda w wolnych chwilach zajmuje się również profesjonalną fotografią, gdyż z zawodu jest fotografem.

Zobacz wideo Lili Antoniak w Kole Plotka ujawnia tajemnicę Sylwii Bomby, obala mit pięknej ciąży i wspomina wyjątkowy ślub

Sylwia Bomba zachwyca sylwetką po metamorfozie. Wyjątkowe nagranie gwiazdy telewizji

Sylwia Bomba od początku swoje obecności w telewizji oraz internecie przeszła spektakularną metamorfozę. W pewnym momencie swojego życia, ważyła 90 kilogramów. Postanowiła więc zastosować zbilansowaną dietę i wprowadzić do życia aktywność fizyczną. Dzięki tym zmianom zrzuciła około 30 kilogramów. Teraz zachwyca swoją przemianą na Instagramie, gdzie regularnie publikuje kulisy życia prywatnego oraz efekty sesji zdjęciowych. Tym razem pochwaliła się wyjątkowym nagraniem, na którym dumnie kroczy ulicą w dopasowanej stylizacji w czarnym kolorze z wycięciem na brzuchu.

 

Gwiazda zachwyciła swoim wyglądem oraz dystansem do siebie. Bomba nawiązała do święta łasuchów

Influencerka aktywnie prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 814 tysięcy internautów. Z okazji tłustego czwartku Sylwia Bomba podzieliła się nową rolką, gdzie zachwyciła fanów swoim wyglądem oraz dystansem do siebie, zamieszczając taki opis:

Na pewno zobaczycie dzisiaj tysiące zdjęć pączków, ale takiego pączkach w szpilkach na pewno zobaczycie tylko jednego.

Pod krótkim klipem szybko pojawiło się wiele komentarzy, ze strony internautów. Wiele z nich jest pod wrażeniem sylwetki i wyjątkowego nagrania Bomby.

Ja tu widzę tylko lukier.
Pączka, to już dawno nie ma. Teraz jest co najwyżej faworek i tak trzymać.
Oj, żeby każdy pączek tak wyglądał...
Boski pączek w szpilkach
Więcej o: