Gdy się poznali, ona miała 39 lat, on 24. Mówili "to nie jest kobieta dla ciebie". Razem są już 27 lat

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski są parą już 27 lat. Chociaż oboje są dziennikarzami, unikają opowiadania o swoim życiu prywatnym. Najczęściej możemy zobaczyć ich razem na imprezach branżowych, jednak z okazji walentynek dziennikarka postanowiła podzielić się z fanami kilkoma zdjęciami z ukochanym.

Monika Olejnik to polska dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna. W latach 1997-2003 prowadziła "Kropkę nad i" na antenie TVN. Od 2006 roku ponownie prowadzi program, tym razem w TVN24. Publikuje felietony w piątkowych wydaniach "Gazety Wyborczej". Olejnik jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek. Odważna i dociekliwa w pracy, jednak pilnie strzeże swojej prywatności.

Zobacz wideo Monika Olejnik o trudnym zapraszaniu gości do "Kropki nad i"

Życie prywatne Moniki Olejnik. Wyszła za mąż w wieku 20 lat

Pierwszym mężem dziennikarki był Mateusz Praczuk. Poślubiła go jako studentka w wieku 20 lat. Małżeństwo zakończyło się rozwodem. Później Monika Olejnik wyszła za mąż za dziennikarza i satyryka Grzegorza Wasowskiego. Mają syna Jerzego. To małżeństwo również nie przetrwało próby czasu. Od 1996 roku partnerem życiowym dziennikarki jest dziennikarz sportowy Tomasz Ziółkowski. Poznali się w 1995 roku, gdy ona miała 39 lat, a on 24.

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski poznali się w pracy. Dzieli ich 15 lat

Olejnik i Ziółkowskiego połączyło uczucie i pasja do dziennikarstwa. W tamtym czasie ich związek wzbudzał kontrowersje. Ona doświadczona dziennikarka po dwóch nieudanych małżeństwach, on młodszy i początkujący dziennikarz. Niektórzy uważali, że poprzez znajomość z Moniką, Ziółkowski chce się wybić w dziennikarskim świecie. Tego typu komentarze pojawiały się podczas oficjalnych wyjść pary, np. na Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Monika i Tomasz konsekwentnie nie reagowali na te plotki. W walentynki Monika Olejnik podzieliła się z fanami kilkoma zdjęciami z ukochanym.

 

"To nie jest kobieta dla ciebie". Nie posłuchał. Są razem już 27 lat

- Koledzy radzili Tomaszowi: daj sobie spokój, to nie jest kobieta dla ciebie, nie masz u niej szans - wyznał jeden z kolegów Ziółkowskiego w magazynie "SHOW". Mimo upływu lat miłość dziennikarzy kwitnie i para co jakiś czas dzieli się w mediach społecznościowych relacjami ze swojego życia. Regularnie są też widywani na ważnych wydarzeniach branżowych. Chociaż poznali się w "Trójce", żadne z nich już tam nie pracuje. Tomasz Ziółkowski był przy początkach TVN, później wrócił do "Trójki", a obecnie spełnia się w redakcji sportowej TVP2.

Więcej podobnych treści przeczytasz na Gazeta.pl

Więcej o: