Izabella Krzan odsłoniła ciało w obcisłym stroju. Fani nie mogą oderwać wzroku. "Nogi do nieba"

Izabella Krzan przebywa obecnie na malowniczym Mauritiusie, skąd raczy fanów wyjątkowymi kadrami na swoim profilu na Instagramie. Tym razem pochwaliła się strojem na siłownię, który podkreślił jej sylwetkę. Fani zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół, który wyeksponowały szorty.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od tego momentu rozwija swoją karierę w show-biznesie. Oprócz tego modelka chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia dotyczące jej pracy zarówno jako modelka, jak i prezenterka telewizyjna. Od 2021 roku w parze z Tomaszem Kammelem prowadzi program "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2. Obecnie dziennikarka spotyka się z Dominikiem, który z zawodu jest projektantem. Para często dzieli się w sieci chwilami spędzonymi razem.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Dopasowane szorty odsłoniły długie nogi Izabelli Krzan. Modelka pochwaliła się drogą na siłownię

Izabella Krzan pochwaliła się wyjątkowymi kadrami prosto z malowniczego Mauritiusu, na który wybrała się wraz ze swoją mamą. Miss na jednym z nich pokazała się w krótkich i dopasowanych szortach sportowych w czarnym kolorze, które świetnie podkreśliły sylwetkę i wyeksponowały pośladki oraz płaski brzuch. Do kompletu dobrała oliwkowy stanik sportowy oraz białe buty sportowe z wysokimi skarpetami. W takim właśnie stroju zdradziła, że wybiera się na siłownię.

 

Fani błyskawicznie zareagowali na najnowszy post Izabelli Krzan

Izabella Krzan świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych, gdzie zebrała już spore grono obserwatorów liczące już ponad 277 tysięcy osób. Ostatni post modelki nie tylko zachwycił internautów jej urodą, ale również sylwetką. Fani nie szczędzili jej komplementów w komentarzach pod zdjęciem.

Ale, ty jesteś wysoka.
Nogi do nieba
Pięknie pani wygląda.
Jesteś wspaniała.
Po prostu ideał
przepięknie, co za figura
Więcej o: