Sylwia Nowak po trzech latach starań jest w ciąży! "W końcu czuję w sobie spokój" [TYLKO U NAS]

Sylwia Nowak w sierpniu gościła w programie "Mamy Czas", w którym wyznała, że o dziecko z mężem stara się już od trzech lat, jednak jej choroba czyli PCOS skutecznie im w tym przeszkadza. Teraz pochwaliła się radosną nowiną w swojej piosence "Szczęście". Tylko nam zdradziła, jak się czuje i jakie emocje towarzyszą przyszłym rodzicom.

Sylwia Nowak jest piosenkarką i aktorką, którą widzowie mogą kojarzyć np. z serialu "Pierwsza miłość". Gwiazda jakiś czas temu otwarcie przyznała, że marzy o byciu mamą, jednak PCOS w tym nie pomaga. Miesiące starań, badań i zabiegów w końcu się opłaciły. Sylwia opublikowała na Instagramie post, w którym pochwaliła się radosną nowiną. 

Dzielę się z Wami moim "szczęściem". Od dziecka moimi dwoma największymi marzeniami była rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się moim "szczęściem" właśnie przez muzykę. Utwór ten zaczęłam pisać dwa lata temu, gdy po raz pierwszy podczas naszych starań o dziecko pojawiła się nadzieja, wtedy ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam "na półkę".

- czytamy. 

Zobacz wideo Sylwia Nowak o leczeniu PCOS: Ja już zrobiłam praktycznie wszystko

Postanowiliśmy zapytać Sylwię o to, jak się czuje w obecnym stanie i jakie towarzyszą im teraz emocje. 

Sylwia Nowak o ciąży: "Dowiedzieliśmy się 6 grudnia w Mikołajki"

Wiadomość o ciąży zawsze wiąże się z emocjami. Sylwia Nowak i jej mąż o tym, że już wkrótce ich rodzina się powiększy, dowiedzieli się dokładnie 6 grudnia w Mikołajki.  - "To był niesamowity prezent, aż ciężko teraz nie wierzyć w tego Świętego Mikołaja" - śmieje się Sylwia. 

Sprawdzaliśmy wyniki krwi Beta HCG wspólnie, bo trudna droga, którą przeszliśmy w staraniach, nauczyła nas też tego, by być razem w tych wszystkich niepewnych chwilach badań, zabiegów, wyników. Oczywiście ja się popłakałam, a Bartkowi (jak to facetowi) pojawiły się łzy wzruszenia. To był najlepszy prezent na Mikołajki i na Święta dla nas i całej naszej rodziny.

- dodaje. 

Sylwia Nowak jest w ciążySylwia Nowak jest w ciąży fot. archiwum prywatne Sylwii Nowak

Od wiadomości o ciąży dotąd minęło już kilka miesięcy. Zdarza się, że pierwsze tygodnie są prawdziwą udręką dla ciężarnej. A jak czuje się Sylwia teraz?

Czuję się lepiej niż przed ciążą! Naprawdę! Przez te wszystkie trudne miesiące starań, gdy byłam na hormonach, miałam mdłości, uderzenia gorąca - czułam się fatalnie fizycznie i psychicznie. A teraz czuję się najlepiej na świecie. Nie miałam żadnych mdłości czy innych dolegliwości ciążowych ani w I trymestrze, ani teraz. Czuję się lepiej niż przed i mąż się ze mnie śmieje, że mam energii za dwoje. 

- zdradza nam Sylwia Nowak.

Sylwia Nowak jest w ciążySylwia Nowak jest w ciąży fot. archiwum prywatne Sylwii Nowak

"Jesteśmy bardzo szczęśliwi" 

- "Jesteśmy bardzo szczęśliwi! Powoli przygotowujemy siebie, dom do Maleństwa. W końcu czuję w sobie spokój, który wcześniej był tak trudny do osiągnięcia" - mówi nam Sylwia. 

Sylwia Nowak jest w ciążySylwia Nowak jest w ciąży fot. archiwum prywatne Sylwii Nowak

Przesyłamy gratulacje i życzymy dużo zdrowia przyszłym rodzicom i maluszkowi.

Więcej o: