Doda zapozowała w szlafroku. Fani: "Uroda fajna bez dodatków", "Wyglądasz bosko"

Doda doskonale wie, jak zwrócić uwagę swoich fanek i fanów na Instagramie. Tym razem pochwaliła się trzema kadrami, pozując z urodzinowym tortem. Znów nie mogą oderwać od niej wzroku: "Wyglądasz bosko", "Czekamy na jakiś poradnik pt. co robić żeby mieć takie świetne sylwetki jak Wy".

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Pytamy przechodniów, z kim poszliby na randkę? "Chciałbym z nią usiąść do stołu i napić się wina"

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, gwiazda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Doda zapozowała w szlafroku z urodzinowym tortem. "Promieniejesz przy Darku!"

Ostatnio Doda opublikowała na instagramowym profilu kilka zdjęć z urodzinowego wyjazdu, na których zapozowała ze swoim tortem oraz w towarzystwie ukochanego. - Dziękuje Ci za wspaniały urodzinowy tydzień, było najlepiej, a Wam wszystkim za życzenia i pamięć - napisała. - Bez laktozy, glutenu i cukru. Hotel postarał się pod subtelnym naciskiem dodała w komentarzach.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od fanek i fanów:

W końcu szczęśliwa... Jak ja się cieszę, że mimo tylu wylanych łez, te piękne oczy znów są z iskierką...
Nie ma tu nic do dodania, dodamy tylko, że uroda fajna bez dodatków
Już dba, żeby Ciebie utyć
Nie zmieniaj się nigdy, jesteś cudowna
Promieniejesz przy Darku!
Jesteście wspaniałą parą. Czekamy na jakiś poradnik pt. co robić żeby mieć takie świetne sylwetki jak Wy
Wyglądasz bosko

- czytamy.

DodaDoda https://www.instagram.com/dodaqueen/

"Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię"

Doda nieustannie zachwyca swoją sylwetką, za którą stoi nie tylko aktywność fizyczna, lecz przede wszystkim dieta. Jak widać, nawet tort urodzinowy został przygotowany dla Dody zgodnie z zasadami żywieniowymi, których przestrzega od lat. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie.

Więcej o: