Chodzi do pracy w kancelarii w koronkowej bieliźnie i spódnicach mini. Internauta: To niestosowne

Victoria, która pracuje w branży prawniczej, zdradziła internautom, że chodzi do pracy w kancelarii w marynarce, mając pod nią jedynie bieliznę. Kobieta zapewnia, że nie przejmuje się opinią i spojrzeniami innych osób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na początku był dość niepozorną aplikacją służącą do śledzenia ruchu warg i tworzenia muzycznych filmów. Teraz TikTok jest jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Obecnie służy do udostępniania wideo i pozwala użytkownikom tworzyć oraz udostępniać krótkie filmy na dowolny temat. Rozrywka i taniec nadal są najpopularniejszymi rodzajami materiałów na TikToku. Dużą popularnością cieszą się także profile osób, które dzielą się w sieci różnymi sytuacjami oraz historiami ze swojego życia. Jedną z nich podzieliła się pewna prawniczka, która aktywnie prowadzi swoje konta w social mediach.

Zobacz wideo Ile powinna zarabiać kobieta?

Nosi kontrowersyjne stroje do pracy w kancelarii. Victoria podzieliła się swoim wyznaniem w sieci

Victoria jest prawniczką i na co dzień pracuje w kancelarii. Oprócz tego publikuje w internecie pod nazwą użytkownika @lovevickyalways. Niedawno podzieliła się kilkusekundowym nagraniem, na którym zdradziła, że do pracy nosi krótkie spódnice. Ponadto podzieliła się, że pod marynarkę zakłada koronkową bieliznę. Kobieta zapewnia, że nie obchodzi jej fakt, że inni ludzie mogą to łatwo zobaczyć.

Mimo że mam pracę w dziedzinie prawa, nadal noszę spódniczki mini do pracy. Nie możesz mnie powstrzymać.

W drugim klipie dodała:

Do pracy w kancelarii noszę koronkową bieliznę – każdy to widzi.

Prawniczka pokazała swój strój do pracy. Zadania internautów mocno podzielone

TikTokerka mierzy się z krytyką ze strony internautów, którzy zarzucają jej nieodpowiedni ubiór do wykonywanej pracy. Victoria zaznacza jednak, że będzie ubierać to, na co ma ochotę, a w swoich stylizacjach do pracy w kancelarii nie widzi nic złego.

Nareszcie ktoś to powiedział na głos.
To niestosowne, jeśli przebywasz na sali sądowej.
Ubierz się adekwatnie do wykonywanego zawodu.
Co na to twój pracodawca?

Część z obserwatorów jednak podziela opinię kobiety.

Świetnie i profesjonalnie, nie przejmuj się.
To jaką bieliznę ubierasz, to wyłącznie twoja sprawa.
Więcej o: