Ta gwiazda zawsze maluje się sama. "Życie mnie nauczyło, że muszę się sama sobą zająć"

Mało kto wie, ale niektórzy artyści nie potrzebują sztabu stylistów i makijażystów. Świetnie radzą sobie same. Ta wokalistka od lat wykonuje samodzielnie swój makijaż. Jak sama przyznaje, sprawia jej to przyjemność!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Cleo to jedna z nielicznych artystek, która swoimi strojami na scenie zapada w pamięć wielu widzom. Wokalistka słynie również z mocnych makijaży i charakterystycznego, wysokiego upięcia włosów. Mało kto wie, że piosenkarka oprócz talentu muzycznego, ma również smykałkę w innej dziedzinie.

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Izabella KrzanIzabella Krzan odsłoniła ciało. Fani są zachwyceni. "Nogi do nieba"

Kto maluje Cleo? Odpowiedź zdradziła Doda w jednym ze swoich postów na Instagramie

Wokalistka słynie z wysoko upiętego kucyka oraz charakterystycznych, często kolorowych makijażu. Cleo lubi eksperymentować nie tylko z modą, ale również charakteryzacją. Od lat jednak jest wierna jednemu rodzajowi fryzury. Makijaż piosenkarki często zachwyca wyborem odważnych kolorów oraz mocnym efektem. Na jej powiekach często zaś możemy zobaczyć czarne, kocie kreski zrobione eyelinerem. W jednym z ostatnich postów na Instagramie jej koleżanka z branży Doda zdradziła, że Cleo od zawsze wykonuje swoje makijaże samodzielnie. Co ciekawe, w odwiedzinach u Rabczewskiej podzieliła się z nią również swoimi sprawdzonymi trikami urodowymi.

 

Cleo o samodzielnym wykonywaniu makijażu. Artystka podzieliła się wrażeniami

W wywiadzie dla "Radia Zet", Cleo podzieliła się swoim wyznaniem na temat samodzielnego wykonywania makijażu.

Staram się, jak mogę. Myślę, że życie mnie nauczyło po prostu tego, że muszę się sama sobą zająć, bo jestem cały czas w trasie koncertowej. Bardzo mi to ułatwiło życie. Poza tym ma zdolności artystyczne. Od dziecka maluję obrazy na płótnach, więc cóż to za różnica. Bardzo mnie to relaksuje. Wiele osób się pyta 'Czy ciebie to nie męczy?'. Właśnie nie. Dla mnie sam proces robienia makijażu jest bardzo relaksujący i sprawia mi zawsze ogromną radość.
 
Więcej o: