Trzy kobiety dzielą się na co dzień jednym mężem. "Miło jest mieć pomocną dłoń"

Nick Davis ma trzy żony. Początki relacji z ostatnią z nich, czyli Danielle, widzowie mogli obserwować w programie TLC "Seeking Sister Wife". Mężczyzna stara się, by każda partnerka czuła się zaopiekowana.

Nick Davis ma trzy żony i na co dzień zajmuje się prowadzeniem domu. Mężczyzna mówi o sobie jako o "mężu-trofeum" i otwarcie przyznaje, że w przeciwieństwie do swoich partnerek nie pracuje. - Król tak naprawdę niewiele się rusza po szachownicy — wyznał w rozmowie z portalem "The Sun".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak namówić żonę na trójkąt? Seksuolożka: Trójkąt nie jedno ma imię, ale zawsze wpływa na związek, mam takich pacjentów

Trzy kobiety i jeden mężczyzna. Żyją w czworokącie, mają nawet dziecko

Pierwszą żoną Nicka Davisa została 38-letnia dziś April. Para poznała się jeszcze na studiach i jest w związku od 15 lat. Około 10 lat później kobieta poznała w pracy Jennifer, która miała wtedy 19 lat. - To było oczywiste, że jest wspaniałą osobą pełną intelektu i wiedziałam, że Nick uzna ją za atrakcyjną — wyznała April. Jennifer z kolei przyznała, że odkąd poznała Nicka, poczuła się piękna, nieustraszona i odważna. Dziś ma 25 lat, a w czerwcu zeszłego roku urodziła córeczkę, Verę. 

Kiedy Jennifer była w ciąży, nietypowe małżeństwo postanowiło wprowadzić do swojego związku 22-letnią Danielle. Wszystko odbyło się pod baczną obserwacją kamer, a doświadczenie udokumentowała stacja TLC w programie "Seeking Sister Wife". Widzowie mogli na własne oczy obserwować zaręczyny, a następnie ślub Nicka z kolejną partnerką. Pozostałe żony towarzyszyły im podczas składania ślubnej przysięgi.

 

Salma Hayek zdradziła sekret młodego wyglądu. 'To wcale nie jest obrzydliwe' (zdjęcie ilustracyjne) Salma Hayek zdradziła sekret młodego wyglądu. "To nie jest obrzydliwe"

Nick Davis wyznał, jak spędza noce z żonami. "Staram się, by wszyscy czuli się zaopiekowani"

Nick Davis w programie "Seeking Sister Wife" otwarcie wyznał, jak spędza noce z trzema partnerkami. Ujawnił, że lubi leżeć w środku i być przytulany. - Uprawiamy seks zawsze, gdy mam na to ochotę lub wtedy, gdy one mają na to ochotę. Staram się, by wszyscy czuli się zaopiekowani — powiedział. Oprócz tego mężczyzna zwraca uwagę, by seks z jedną żoną odbywał się z dala od części domu, w której spędzają czas pozostałe kobiety. April, pierwsza żona Nicka jest z kolei wdzięczna "siostrom", że pomagają jej przy wymagającym mężu. - Nick jest trudny do zniesienia w łóżku. Miło jest mieć pomocną dłoń — wyznała.

 

Urządziła mieszkanie meblami ze śmietnika. Po renowacji są wiele warte. 'Jestem uzależniona' Urządziła mieszkanie meblami ze śmietnika. Po renowacji są wiele warte

Więcej o: