Pamiętacie Donnę z "Beverly Hills 90210"? Tori Spelling ma 50 lat i przeszła dużą metamorfozę!

Ten serial był hitem na całym świecie, również w Polsce. Choć opowiadał o grupce nastolatków z bogatej dzielnicy Beverly Hills, to oglądali go nie tylko rówieśnicy, ale i dorośli. Odtwórczyni jednej z głównych ról, Tori Spelling pokonała dzięki niej swoje demony. Jak wygląda teraz?

"Beverly Hills 90210" to kulturowy fenomen. Nagrywany przez 10 lat serial zyskał miliony fanów na całym świecie. Odtwórcy głównych ról niestety zostali nieco zaszufladkowani i ich kariera nie potoczyła się już tak intensywnie, jak chcieli. "Beverly Hills 90210" to typowy serial o nastolatkach, ich rozterkach miłosnych, imprezach, ale także o problemach z używkami. Dzielnica, w której mieszkali to ultra bogata część Hollywood, zatem drogie ubrania i samochody były stałym widoczkiem. Tori Spelling grająca Donnę dzięki serialowi zdobyła dużą popularność. Jak potoczyły się jej losy?

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

 

Nepobaby, które musiało udowodnić talent. Dzieciństwo jak z bajki

Tori Spelling jest córką znanego hollywoodzkiego producenta Aarona Spellinga, a to z kolei miało i pozytywne i negatywne konsekwencje. Z jednej strony było jej łatwiej wkroczyć do świata filmu, z drugiej długo musiała udowadniać, że oprócz nazwiska, ma też talent. Miała pozornie bajkowe dzieciństwo. Ojciec starał się ją absolutnie rozpieszczać. W wywiadzie dla ABC News powiedziała:

W L.A. było około 26 stopni, a mój tata zabrał mnie na dwór, gdzie leżał śnieg. Pomyślałam wtedy: Nie każde dziecko ma śnieg na podwórku w Boże Narodzenie?.

Ojciec milioner zafundował jej lekcje aktorstwa, gdy miała zaledwie 6 lat. Niewiele później zaliczyła swój debiut, wystąpiła w serialu "Statek miłości". Tori miała bardzo bliską relację z ojcem, dlatego była wprost zdruzgotana jego śmiercią w 2006 roku. Dużo gorzej układało się jej z matką. Po śmierci Aarona Candy Spelling wydzieliła jej z 600-milionowej fortuny zaledwie 800 tysięcy dolarów. Uzasadniła to tym, że według niej Tori zupełnie nie potrafi zarządzać finansami. Po tym Tori zerwała kontakt z matką. Co więcej, w swojej autobiografii napisała, że to matka zmusiła ją do operacji plastycznej, powtarzając jej, że jest brzydka.

OFERTY AVANTI24.PL:  Te buty są nieziemsko wygodne, a kosztują grosze!

 

Tori grała Donnę przez 10 lat i wiele razy opowiadała, że nie było to dla niej łatwe, ponieważ miała mnóstwo kompleksów związanych z wyglądem. Była zupełnym przeciwieństwem serialowej Donny.

A jednak grałam w serialu, który odniósł ogromny sukces, grając piękną popularną nastolatkę, która miała wszystko. Postać, którą dziewczyny podziwiały, a chłopcy uwielbiali. Poza kamerą nie czułam się wcale piękna ani dobrze sama ze sobą.

Życie w cieniu skandali. Gwiazda mediów społecznościowych

Po zakończeniu serialu "Beverly Hills 90210" Tori Spelling zagrała jeszcze w kilku całkiem udanych produkcjach, jednak jej kariera przystopowała i skupiła się na życiu rodzinnym. Wyszła za mąż za Deana McDermotta, z którym to doczekała się 5 dzieci. Z czasem w jej życiu pojawiło się mnóstwo problemów. Rzeczywiście nie radziła sobie z finansami, nie była w stanie spłacić zaciągniętej pożyczki. A to zakończyło się pozwem ze strony banku City National Bank za niespłacanie pożyczki w wysokości 400 tys. dolarów Tori i jej mąż postanowili wyprodukować reality show o życiu swojej rodziny, jednak nie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Skandali było więcej, raz po raz w mediach pojawiały się informacje na temat zdrad męża Tori, choć wciąż są razem. 

OFERTY AVANTI24.PL: Po więcej modowych inspiracji zapraszamy na Avanti24.pl

 

W pewnym momencie Tori zaczęła intensywnie korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Wiele osób zarzucało jej, że nie przypomina już samej siebie, a jej twarz stała się wręcz nieruchoma, co być może tym bardziej utrudnia powrót do aktorstwa. Teraz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często pojawia się na branżowych eventach. Pogodziła się też z matką. Często wspomina "Beverly Hills 90210" i pozostaje w ciepłych relacjach z kolegami z planu.

 
Więcej o: